Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 29, wczoraj: 75
ogółem: 4 758 601
statystyki szczegółowe
25 październik godz. 19:30 trening na orliku
Galeria zdjęć z meczu Tęcza Stanisławów : Sęp Żelechów
Treningi wtorek i czwartek 19:30 na boisku.
Sobota 29.X.16r. godz. 13:00 Stanisławów mecz ligowy z Wilgą Miastków. Zbiórka 11:45 w szatni.
Tajfun Jartypory 2-0 Tygrys Huta Mińska (2:0)
Bramki: T. Pędzich, M. Tchórzewski (Tajfun)
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Victoria Kałuszyn(1:1)
Bramki: H. Wasilewski, S. Gąsowski (Jabłoniank) - 3x Ł. Gągol k,k,k
Orzeł Unin 2-3 Wilga Miastków(0-1)
Bramki: K. Prusiński, M. Dróżdż (Orzeł) - J. Biedrzycki, P. Baran, K. Latuszek (Wilga)
Tęcza Stanisłwów 1-2 Płomień Dębe Wielkie (1-1)
Bramki: D. Matwiejczyk (Tęcza) - 2x B. Malesa (Płomień)
Hutnik Huta Czechy 2-4 Naprzód Skórzec(1:1)
Bramki: K. Piętka, B. Jedynak (Hutnik) - 2x K. Kruszewski, 2x J. Kisiel (Naprzód)
Fenix Siennica 2-0 Kosovia Kosów Lacki (1:0)
Bramki: 2x M. Maciejewski (Fenix)
Mazovia II Mińsk Maz. 2-2 Wektra Zbuczyn (0:0)
Bramki: D. Kalinowski, P. Dębała (Mazovia)
Małkinia 1-0 Zryw Sobolew(1:0)
Bramki: C. Maliszewski (Małkinia)
Wilga Miastków 3-0 Mazovia II Mińsk Maz(2:0)
Bramki: 2x P. Baran, P. Domański (Wilga)
Tygrys Huta Mińska 2-0 Orzeł Unin(0:0)
Bramki: Ł. Nowicki, Samobój (Tygrys)
Wektra Zbuczyn 1-0 Fenix Siennica(0:0)
Bramki: P. Jasiński (Wektra)
Naprzód Skórzec 6-0 Małkinia(4:0)
Bramki: 2x J. Kisiel k. k., 2x K. Kruszewski, D. Zając, K. Chojecki (Naprzód)
Zryw Sobolew 5-0 Tęcza Stanisławów(0:0)
Bramki: B. Sitarek, K. Więckowski, K. Kwaśniak, M. Cieśla, P. Komar (Zryw)
Victoria Kałuszyn 0-2 Hutnik Huta Czechy(0:2)
Bramki: 2x K. Piętka (Hutnik)
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Tajfun Jartypory(1:1)
Bramki: B. Malesa, B. Woś (Płomień) - M Mazurek, B. Pazio (Tajfun)
Kosovia Kosów Lacki 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka(1:0)
Bramki: M. Florczuk (Kosovia)
Zryw Sobolew 5:0 Tęcza Stanisławów (0:0)
Bramki: Sitarek B. '46, Więckowski K. '57, Kwaśniak K. '77, Cieślak M. '84, Komar P. '89 (Zryw)
Sobolew
Sędziował: Wojtczyk Łukasz
Tęcza: 1. Milerski M. - 2. Zaperty D., 3. Pszczółkowski S., 5. Ostrowski M., 8. Wróbel K., 9. Jaros Z., 10. Rejmer S., 11. Kielak R. (18. Wasilewski D.), 13. Wojdyna D. 14. Gąsior P. (17. Zdanowicz M. '58), 20. Glanowski Ł.
Ponadto jeszcze: 19. Reda M.
Włodarczyk Jarosław '85 (Zryw)
Tajfun Jartypory 2-4 Zryw Sobolew (1:2)
Bramki: M. Laskowski k., R. Wieliczko (Tajfun) - 2x M. Michalec, B Sitarek, M. Cieśla (Zryw)
Tęcza Stanisławów 0-3 Naprzód Skórzec(0:2)
Bramki: J. Kisiel k., J. Dołęga, D. Chłopek (Naprzód)
Wilga Miastków 5-0 Wektra Zbuczyn(3:0)
Bramki: 2x P. Baran, J. Biedrzycki, K. Latuszek, P. Domański (Wilga)
Hutnik Huta Czechy 7-0 Kosovia Kosów Lacki(5:0)
Bramki: 4x K. Szostak, S. Grzegorczyk, R. Głąbicki, K. Piętka (Hutnik)
Mazovia II Mińsk Maz. 2-2 Tygrys Huta Mińska(1:2)
Bramki K. Smoderek, M. Kowalczyk k. (Mazovia II) - Ł. Nowicki, B. Karczmarek (Tygrys)
Orzeł Unin 4-4 Płomień Dębe Wielkie (3:3)
Bramki: 3x K. Parzyszek, B. Szczęśniak (Orzeł) - P. Jarzębski, B. Malesa, B. Woś, M. Malesa (Płomień)
MKS Małkinia 4-3 Victoria Kałuszyn(2:2)
Bramki: 2x B. Wróblewski, T. Fydrych, A. Najgrodzki (Małkinia) - 2x I. Madziar, S. Wereszczak (Victoria)
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-3 Fenix Siennica (2:1)
Bramki: 3x P. Krysiński, W. Przesmycki (Jabłonianka) - P. Markowski, P. Kowalski, K. Szczęsny (Fenix)
Tęcza Stanisławów 0:3 Naprzód Skórzec (0:2)
Bramki: Kisiel J. k. '20, Dołęga J. '30, Chłopek D. '66
Stanisławów
Sędziował: Łada Adrian
Tęcza: 1. Milerski M. - 2. Zaperty D., 5. Ostrowski M. (4. Wieczorek M. '81), 7. Gańko J., 8. Gąsior P. (3. Jakubowski R. '30), 10. Matwiejczyk D., 13.Wojdyna D., 16. Banaszek M. (19. Kielak R. '62), 17. Kielak P., 18. Wieczorek P. (9. Rejmer S. '46), 21. Wróbel K.
Ponadto jeszcze: 6. Gańko T.
Matwiejczyk Daniel '36 (Tęcza)
Tygrys Huta Mińska 3-3 Wilga Miastków(1:1)
Bramki: P. Haber, Ł. Nowicki, B. Karczmarek (Tygrys) - 2x P. Domański, P. Baran (Wilga)
Fenix Siennica 0-2 Hutnik Huta Czechy (0:2)
Bramki: K. Piętka, J. Kardyka (Hutnik)
Wektra Zbuczyn 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka (1:0)
Bramki: M. Adamczyk, K. Grochowski (Wektra)
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Mazovia II Mińsk Maz.(0:0)
Bramki: B. Malesa k., D. Głuchowski, M. Malesa (Płomień) - J. Popławski, Ł. Gagaska k. (Mazovia II)
Naprzód Skórzec 9-0 Tajfun Jartypory(6:0)
Bramki: 2x K. Śliwka, 2x J. Kisiel, 2x D. Zając, M. Kruszewski, R. Całka, D. Chłopek (Naprzód)
Victoria Kałuszyn 3-1 Tęcza Stanisławów(0:1)
Bramki: 2x Ł. Gągol, P. Rafalovich (Victoria) - D. Matwiejczyk (Tęcza)
Zryw Sobolew 3-1 Orzeł Unin(2:1)
Bramki: 2x B. Sitarek k., M. Nakonieczny (Zryw) - B. Szczęśniak (Orzeł)
Kosovia Kosów Lacki 4-1 MKS Małkinia (1:0)
Bramki: 3x A. Karędys k., G. Jasiński (Kosovia) - A. Najgrodzki k. (Małkinia)
Victoria Kałuszyn 3:1 Tęcza Stanisławów (0:1)
Bramki: Matwiejczyk D. '30 - Gągol Ł.'67;'90+2, Rafalovich P. '81
Kałuszyn
Sędziował: Adaśko Dariusz
Tęcza: 1. Michalak K. - 2. Zaperty D., 3. Pszczółkowski S., 6. Jakubowski R., 7.Matwiejczyk D., 9. Jaros Z., 10. Rejmer S. (19. Kielak R. '70), 13. Wojdyna D., 15. Gańko T. (20. Glanowski Ł. '10), 16. Wróbel K., 17. Pszczółkowski D.
Wojdyna Dawid '50, Rejmer Seweryn '66, Glanowski Łukasz '68 '73, Pszczółkowski Daniel '83 Matwiejczyk Daniel '87 (Tęcza)
Wereszczak Sebastian '38, Gójski Przemysław '90+3
Glanowski Łukasz '73 (Tęcza) Konsekwencja dwóch żółtych kartek.
Wilga Miastków 1-3 Płomień Dębe Wielkie (1:1)
Bramki: J. Zając (Wilga) - P. Jarzębski, D. Głuchowski, P. Rogala k. (Płomień)
Tęcza Stanisławów 1-4 Kosovia Kosów Lacki (1:3)
Bramki: D. Matwiejczyk (Tęcza) - 2x Ł. Zalewski, G. Jasiński, A. Karędys (Kosovia)
Tygrys Huta Mińska 3-2 Wektra Zbuczyn (2:1)
Bramki: 2x P. Haber, B. Karczmarek (Tygrys) - 2x M. Adamczyk (Wektra)
Mazovia II Mińsk Maz. 0-2 Zryw Sobolew (0:0)
Bramki C. Adamski, M. Nakonieczny (Zryw)
Tajfun Jartypory 2-1 Victoria Kałuszyn (0:1)
Bramki: R. Wieliczko, M. Laskowski (Tajfun) - Ł. Gągol (Victoria)
Orzeł Unin 1-4 Naprzód Skórzec(0:2)
Bramki: K. Kowalski (Orzeł) - Ł. Paciorek, P. Skóra, D. Chłopek, A. Myrcha (Naprzód)
MKS Małkinia 0-2 Fenix Siennice (0:0)
Bramki: P. Kowalski k., P. Markowski (Fenix)
Hutnik Huta Czechy 4-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka (0:0)
Bramki: 2x K. Szostak, J. Kardyka, A. Wardak (Hutnik)
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||