Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 391, wczoraj: 371
ogółem: 3 712 072

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Wróbel Kamil
Wróbel Kamil 1274 minut
2. Wojdyna Dawid
Wojdyna Dawid 1170 minut
3. Matwiejczyk Daniel
Matwiejczyk Daniel 1140 minut
4. Zaperty Dawid
Zaperty Dawid 1080 minut
5. Glanowski Łukasz
Glanowski Łukasz 1044 minut
6. Jakubowski Rafał
Jakubowski Rafał 873 minut
7. Milerski Marcin
Milerski Marcin 861 minut
8. Ryżko Grzegorz
Ryżko Grzegorz 748 minut
9. Pszczółkowski Daniel
Pszczółkowski Daniel 722 minut
10. Gańko Jakub
Gańko Jakub 668 minut
11. Jaros Zbigniew
Jaros Zbigniew 649 minut
12. Gańko Tomasz
Gańko Tomasz 525 minut
13. Rejmer Seweryn
Rejmer Seweryn 469 minut
14. Banaszek Mateusz
Banaszek Mateusz 365 minut
15. Michalak Kamil
Michalak Kamil 314 minut
16. Wieczorek Paweł
Wieczorek Paweł 314 minut
17. Ostrowski Mirosław
Ostrowski Mirosław 279 minut
18. Tabor Karol
Tabor Karol 270 minut
19. Wojszcz Michał
Wojszcz Michał 270 minut
20. Foryś Dominik
Foryś Dominik 257 minut
21. Kielak Robert
Kielak Robert 241 minut
22. Kielak Patryk
Kielak Patryk 207 minut
23. Pszczółkowski Sławomir
Pszczółkowski Sławomir 185 minut
24. Gąsior Patryk
Gąsior Patryk 178 minut
25. Sadocha Maciej
Sadocha Maciej 164 minut
26. Florowski Sylwester
Florowski Sylwester 90 minut
27. Zdanowicz Mateusz
Zdanowicz Mateusz 72 minut
28. Zakrzewski Patryk
Zakrzewski Patryk 67 minut
29. Kubuj Sebastian
Kubuj Sebastian 65 minut
30. Wasilewski Dawid
Wasilewski Dawid 53 minut
31. Wieczorek Mateusz
Wieczorek Mateusz 34 minut
32. Cieślak Mariusz
Cieślak Mariusz 28 minut
33. Gajc Bartłomiej
Gajc Bartłomiej 28 minut
34. Reda Maciej
Reda Maciej 27 minut
35. Rysiawa Krzysztof
Rysiawa Krzysztof 15 minut

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - MKS Małkinia
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE