Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 308, wczoraj: 444
ogółem: 3 693 297

statystyki szczegółowe

Terminarz ligowy

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 Naprzód Skórzec 3:2 Wektra Zbuczyn relacja ›
2016-08-13 Tygrys Huta Mińska 1:2 Fenix Siennica relacja ›
2016-08-13 Wilga Miastków 3:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka relacja ›
2016-08-14 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0 Hutnik Huta Czechy relacja ›
2016-08-14 Orzeł Unin 2:0 MKS Małkinia relacja ›
2016-08-14 Tajfun Jartypory 5:2 Tęcza Stanisławów relacja ›
2016-08-14 Zryw Sobolew 3:3 Victoria Kałuszyn relacja ›
2016-08-15 Płomień Dębe Wielkie 2:0 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
2016-08-20 MKS Małkinia 0:1 Tajfun Jartypory relacja ›
2016-08-20 Hutnik Huta Czechy 4:2 Orzeł Unin relacja ›
2016-08-20 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki relacja ›
2016-08-20 Fenix Siennica 4:0 Wilga Miastków relacja ›
2016-08-20 Victoria Kałuszyn 0:5 Płomień Dębe Wielkie relacja ›
2016-08-20 Naprzód Skórzec 4:0 Zryw Sobolew relacja ›
2016-08-21 Wektra Zbuczyn 6:0 Tęcza Stanisławów relacja ›
2016-08-21 Kosovia Kosów Lacki 0:5 Tygrys Huta Mińska relacja ›
2016-08-27 Tygrys Huta Mińska 3:2 Victoria Kałuszyn relacja ›
2016-08-27 Wilga Miastków 5:2 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
2016-08-27 Orzeł Unin 1:3 Jabłonianka Jabłonna Lacka relacja ›
2016-08-28 Zryw Sobolew 3:2 Wektra Zbuczyn relacja ›
2016-08-28 Płomień Dębe Wielkie 0:3 Naprzód Skórzec relacja ›
2016-08-28 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:5 Fenix Siennica relacja ›
2016-08-28 Tajfun Jartypory 2:2 Hutnik Huta Czechy relacja ›
2016-08-28 Tęcza Stanisławów 1:1 MKS Małkinia relacja ›
2016-08-31 Wektra Zbuczyn 7:1 MKS Małkinia relacja ›
2016-08-31 Hutnik Huta Czechy 0:0 Tęcza Stanisławów relacja ›
2016-08-31 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:1 Tajfun Jartypory relacja ›
2016-08-31 Fenix Siennica 1:2 Orzeł Unin relacja ›
2016-08-31 Kosovia Kosów Lacki 1:3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki relacja ›
2016-08-31 Victoria Kałuszyn 3:3 Wilga Miastków relacja ›
2016-08-31 Naprzód Skórzec 2:0 Tygrys Huta Mińska relacja ›
2016-08-31 Zryw Sobolew 0:1 Płomień Dębe Wielkie relacja ›
2016-09-03 Tygrys Huta Mińska 0:2 Zryw Sobolew relacja ›
2016-09-03 Orzeł Unin 2:0 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
2016-09-03 Tęcza Stanisławów 1:3 Jabłonianka Jabłonna Lacka relacja ›
2016-09-03 MKS Małkinia 1:3 Hutnik Huta Czechy relacja ›
2016-09-04 Płomień Dębe Wielkie 1:1 Wektra Zbuczyn relacja ›
2016-09-04 Wilga Miastków 0:0 Naprzód Skórzec relacja ›
2016-09-04 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:1 Victoria Kałuszyn relacja ›
2016-09-04 Tajfun Jartypory 0:3 Fenix Siennica relacja ›
2016-09-10 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1 MKS Małkinia relacja ›
2016-09-10 Kosovia Kosów Lacki 1:2 Tajfun Jartypory relacja ›
2016-09-10 Victoria Kałuszyn 2:2 Orzeł Unin relacja ›
2016-09-10 Naprzód Skórzec 7:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki relacja ›
2016-09-11 Wektra Zbuczyn 4:5 Hutnik Huta Czechy relacja ›
2016-09-11 Fenix Siennica 3:1 Tęcza Stanisławów relacja ›
2016-09-11 Zryw Sobolew 0:2 Wilga Miastków relacja ›
2016-09-11 Płomień Dębe Wielkie 2:2 Tygrys Huta Mińska relacja ›
2016-09-17 Tygrys Huta Mińska 3:2 Wektra Zbuczyn relacja ›
2016-09-17 Wilga Miastków 1:3 Płomień Dębe Wielkie relacja ›
2016-09-17 Tęcza Stanisławów 1:4 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
2016-09-18 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:2 Zryw Sobolew relacja ›
2016-09-18 Orzeł Unin 1:4 Naprzód Skórzec relacja ›
2016-09-18 Tajfun Jartypory 2:1 Victoria Kałuszyn relacja ›
2016-09-18 MKS Małkinia 0:2 Fenix Siennica relacja ›
2016-09-18 Hutnik Huta Czechy 4:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka relacja ›
2016-09-24 Tygrys Huta Mińska 3:3 Wilga Miastków relacja ›
2016-09-25 Wektra Zbuczyn 2:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka relacja ›
2016-09-25 Fenix Siennica 0:2 Hutnik Huta Czechy relacja ›
2016-09-25 Kosovia Kosów Lacki 4:1 MKS Małkinia relacja ›
2016-09-25 Victoria Kałuszyn 3:1 Tęcza Stanisławów relacja ›
2016-09-25 Naprzód Skórzec 9:0 Tajfun Jartypory relacja ›
2016-09-25 Zryw Sobolew 3:1 Orzeł Unin relacja ›
2016-09-25 Płomień Dębe Wielkie 3:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki relacja ›
2016-10-01 Wilga Miastków 5:0 Wektra Zbuczyn relacja ›
2016-10-01 Tajfun Jartypory 2:4 Zryw Sobolew relacja ›
2016-10-01 Tęcza Stanisławów 0:3 Naprzód Skórzec relacja ›
2016-10-01 Hutnik Huta Czechy 7:0 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
2016-10-02 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2 Tygrys Huta Mińska relacja ›
2016-10-02 Orzeł Unin 4:4 Płomień Dębe Wielkie relacja ›
2016-10-02 MKS Małkinia 4:3 Victoria Kałuszyn relacja ›
2016-10-02 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:3 Fenix Siennica relacja ›
10  2016-10-08 Tygrys Huta Mińska 2:0 Orzeł Unin relacja ›
10  2016-10-08 Wilga Miastków 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki relacja ›
10  2016-10-09 Wektra Zbuczyn 1:0 Fenix Siennica relacja ›
10  2016-10-09 Kosovia Kosów Lacki 1:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka relacja ›
10  2016-10-09 Victoria Kałuszyn 0:2 Hutnik Huta Czechy relacja ›
10  2016-10-09 Naprzód Skórzec 6:0 MKS Małkinia relacja ›
10  2016-10-09 Zryw Sobolew 5:0 Tęcza Stanisławów relacja ›
10  2016-10-09 Płomień Dębe Wielkie 2:2 Tajfun Jartypory relacja ›
11  2016-10-15 Orzeł Unin 2:3 Wilga Miastków relacja ›
11  2016-10-15 Tajfun Jartypory 2:0 Tygrys Huta Mińska relacja ›
11  2016-10-15 Tęcza Stanisławów 1:2 Płomień Dębe Wielkie relacja ›
11  2016-10-15 Hutnik Huta Czechy 2:4 Naprzód Skórzec relacja ›
11  2016-10-15 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:3 Victoria Kałuszyn relacja ›
11  2016-10-16 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2 Wektra Zbuczyn relacja ›
11  2016-10-16 MKS Małkinia 1:0 Zryw Sobolew relacja ›
11  2016-10-16 Fenix Siennica 2:0 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
12  2016-10-22 Naprzód Skórzec Jabłonianka Jabłonna Lacka 15:00
12  2016-10-22 Tygrys Huta Mińska 4:1 Tęcza Stanisławów relacja ›
12  2016-10-22 Wilga Miastków 2:1 Tajfun Jartypory relacja ›
12  2016-10-22 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:1 Orzeł Unin relacja ›
12  2016-10-23 Wektra Zbuczyn 0:3 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
12  2016-10-23 Victoria Kałuszyn 3:2 Fenix Siennica relacja ›
12  2016-10-23 Zryw Sobolew 0:1 Hutnik Huta Czechy relacja ›
12  2016-10-23 Płomień Dębe Wielkie MKS Małkinia 14:30
13  2016-10-29 Tajfun Jartypory 1:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki relacja ›
13  2016-10-29 Tęcza Stanisławów 3:4 Wilga Miastków relacja ›
13  2016-10-29 Hutnik Huta Czechy 4:1 Płomień Dębe Wielkie relacja ›
13  2016-10-29 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:3 Zryw Sobolew relacja ›
13  2016-10-30 Orzeł Unin 0:0 Wektra Zbuczyn relacja ›
13  2016-10-30 MKS Małkinia 2:5 Tygrys Huta Mińska relacja ›
13  2016-10-30 Fenix Siennica 1:0 Naprzód Skórzec relacja ›
13  2016-10-30 Kosovia Kosów Lacki 1:3 Victoria Kałuszyn relacja ›
14  2016-11-05 Wektra Zbuczyn 0:1 Victoria Kałuszyn relacja ›
14  2016-11-05 Naprzód Skórzec 4:3 Kosovia Kosów Lacki relacja ›
14  2016-11-05 Zryw Sobolew 4:0 Fenix Siennica relacja ›
14  2016-11-05 Płomień Dębe Wielkie 0:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka relacja ›
14  2016-11-05 Tygrys Huta Mińska 1:3 Hutnik Huta Czechy relacja ›
14  2016-11-05 Wilga Miastków 7:1 MKS Małkinia relacja ›
14  2016-11-05 Orzeł Unin 1:2 Tajfun Jartypory relacja ›
14  2016-11-06 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów relacja ›
15  2016-11-12 Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn relacja ›
15  2016-11-12 Tęcza Stanisławów Orzeł Unin 12:00
15  2016-11-12 MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
15  2016-11-12 Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków 17:00
15  2016-11-12 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska relacja ›
15  2016-11-12 Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
15  2016-11-12 Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew zobacz ›
15  2016-11-12 Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-09-07 Orzeł Unin 2:1 Tęcza Stanisławów relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-23 Tygrys Huta Mińska 0:3 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2016-07-31 Tęcza Stanisławów 1:2 LKS Ostrówek zobacz ›
2016-08-05 Victoria Kałuszyn 7:2 Tęcza Stanisławów zobacz ›
2016-08-07 Tęcza Stanisławów 3:2 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - Korona
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE