Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

19

04-2018

czwartek

20

04-2018

piątek

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 162, wczoraj: 760
ogółem: 3 664 360

statystyki szczegółowe

Sezon 2008/2009

Tabela ligowa

Sezon: 2008/2009

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Punktów

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. Jutrzenka Cegłów 30 64 19 7 4 71 - 36 35
2. Naprzód Skórzec 30 63 19 6 5 82 - 41 41
3. Korona Olszyc 30 52 16 4 10 68 - 48 20
4. ŁKS Łochów 30 51 15 6 9 59 - 52 7
5. Hutnik Huta Czechy 30 49 15 4 11 59 - 41 18
6. Czarni Węgrów 30 46 13 7 10 45 - 39 6
7. Sęp Żelechów 30 45 12 9 9 43 - 38 5
8. MKS Małkinia 30 44 13 5 12 49 - 42 7
9. Podlasie II Sokołów Podlaski 30 40 12 4 14 68 - 51 17
10. Orzeł Unin 30 40 12 4 14 51 - 53 -2
11. Tygrys Huta Mińska 30 40 10 10 10 43 - 49 -6
12. Tęcza Stanisławów 30 38 11 5 14 47 - 59 -12
13. Wilga Miastków 30 34 10 4 16 52 - 74 -22
14. Victoria Kałuszyn 30 32 8 8 14 47 - 67 -20
15. Orzeł Łosice 30 21 5 6 19 32 - 81 -49
16. Tajfun Jartypory 30 14 3 5 22 28 - 73 -45


Rozgrywki Ligowe

 

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
30  2009-06-19 Tygrys Huta Mińska 0:1 Tęcza Stanisławów
29  2009-06-14 Tęcza Stanisławów 2:0 Wilga Miastków
28  2009-06-11 Victoria Kałuszyn 2:3 Tęcza Stanisławów
27  2009-06-06 Tęcza Stanisławów 2:1 Hutnik Huta Czechy
26  2009-05-31 Czarni Węgrów 1:1 Tęcza Stanisławów
25  2009-05-23 Tęcza Stanisławów 1:2 Orzeł Łosice
24  2009-05-17 Jutrzenka Cegłów 5:2 Tęcza Stanisławów
23  2009-05-10 Tęcza Stanisławów 2:5 Tajfun Jartypory
22  2009-05-03 MKS Małkinia 3:0 Tęcza Stanisławów
21  2009-04-26 Tęcza Stanisławów 0:1 Orzeł Unin
20  2009-04-19 ŁKS Łochów 2:2 Tęcza Stanisławów
19  2009-04-11 Tęcza Stanisławów 0:3 Korona Olszyc
18  2009-04-05 Naprzód Skórzec 3:0 Tęcza Stanisławów
17  2009-03-28 Tęcza Stanisławów 7:2 Sęp Żelechów
16  2009-04-22 Tęcza Stanisławów 2:1 Podlasie II Sokołów Podlaski
15  2008-11-11 Tęcza Stanisławów 2:1 Tygrys Huta Mińska
14  2008-11-09 Wilga Miastków 3:2 Tęcza Stanisławów
13  2008-10-26 Tęcza Stanisławów 0:2 Victoria Kałuszyn
12  2008-10-18 Hutnik Huta Czechy 1:2 Tęcza Stanisławów
11  2008-10-12 Tęcza Stanisławów 1:2 Czarni Węgrów
10  2008-10-05 Orzeł Łosice 1:4 Tęcza Stanisławów
2008-09-28 Tęcza Stanisławów 1:4 Jutrzenka Cegłów
2008-09-21 Tajfun Jartypory 1:1 Tęcza Stanisławów
2008-09-14 Tęcza Stanisławów 2:1 MKS Małkinia
2008-09-10 Orzeł Unin 2:2 Tęcza Stanisławów
2008-09-06 Tęcza Stanisławów 1:3 ŁKS Łochów
2008-08-31 Korona Olszyc 3:2 Tęcza Stanisławów
2008-08-28 Tęcza Stanisławów 0:3 Naprzód Skórzec
2008-08-23 Sęp Żelechów 1:1 Tęcza Stanisławów
2008-08-17 Podlasie II Sokołów Podlaski 0:1 Tęcza Stanisławów


Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

 

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
2009-03-22 Tygrys Huta Mińska 2:3 Tęcza Stanisławów


Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Sezon: 2008/2009


Lp. Nazwisko i imię Pozycja Mecze Bramki Asysty Łączny czas gry Czas gry/mecz
1. Brzost Tomasz napastnik 5 0 2 0 0 350 70
2. Chlebus Piotr pomocnik 12 2 1 6 1 952 80
3. Cieślak Mariusz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Ciok Sebastian obrońca 11 0 0 1 0 578 53
5. Czap Grzegorz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
6. Czapski Wojciech obrońca 0 0 0 0 0 0 0
7. Florowski Sylwester napastnik 27 5 5 2 0 1992 74
8. Jaros Zbigniew obrońca/pomocnik 28 1 1 6 1 2425 87
9. Jeżak Leszek bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
10. Kielak Robert Kierownik 0 0 0 0 0 0 0
11. Kur Michał napastnik 5 0 0 0 0 204 41
12. Lesiński Paweł napastnik 20 3 0 2 0 1362 69
13. Łokietek Tomasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Milerski Marcin bramkarz 28 0 1 1 0 2465 89
15. Nagraba Damian pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 135 68
16. Nalewka Kamil napastnik 5 0 0 0 0 280 56
17. Napora Paweł napastnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Oniśk Andrzej napastnik 0 0 0 0 0 0 0
19. Ostrowski Mirosław obrońca 29 5 8 2 0 2545 88
20. Ostrowski Waldemar obrońca 1 0 0 0 0 25 25
21. Paszkowski Piotr pomocnik 4 0 0 1 0 123 31
22. Perzanowski Arkadiusz obrońca 24 3 4 0 0 1938 81
23. Popławski Michał Fotograf 0 0 0 0 0 0 0
24. Pszczółkowski Daniel napastnik 12 1 0 1 0 272 23
25. Pszczółkowski Sławomir obrońca 27 1 0 2 0 2162 81
26. Rasztawicki Paweł pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
27. Rawski Przemysław obrońca 11 0 0 2 0 979 89
28. Rozbicki Paweł bramkarz 4 0 0 0 0 217 55
29. Ryżko Grzegorz pomocnik 13 4 7 2 0 1160 90
30. Ryżko Łukasz pomocnik 4 0 0 0 0 250 63
31. Ryżko Piotr pomocnik 24 8 5 1 0 2128 89
32. Słowik Daniel obrońca 7 1 0 2 0 408 59
33. Słowik Krzysztof Asysten trenera 0 0 0 0 0 0 0
34. Słowik Rafał napastnik 30 8 9 2 0 2604 87
35. Stępień Emil obrońca 5 0 0 1 0 102 21
36. Śliwa Mariusz Rzecznik prasowy 0 0 0 0 0 0 0
37. Wojdyna Dawid obrońca/pomocnik 14 2 0 1 0 950 68
38. Wojdyna Wiktor pomocnik/napastnik 14 0 0 1 0 821 59
39. Wojszcz Michał obrońca 26 2 2 3 0 2227 86

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - Wilga Miastków
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE