Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 164, wczoraj: 277
ogółem: 3 686 959

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Michalak Kamil bramkarz 8 0 1 0 0 0 640 80
2. Trębicki Adam obrońca 4 0 0 0 0 0 175 44
3. Smoderek Norbert obrońca 7 0 0 0 3 0 465 67
4. Wieczorek Maciej obrońca 8 3 1 0 1 0 640 80
5. Półchłopek Krzysztof obrońca 8 0 0 0 0 0 573 72
6. Wieczorek Patryk obrońca 7 0 0 0 0 0 560 80
7. Kubuj Sebastian obrońca/pomocnik 6 2 3 0 2 0 455 76
8. Malinowski Hubert obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 40 40
9. Wojtyński Łukasz obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Domański Jakub pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Gajc Bartłomiej pomocnik 7 0 0 0 1 0 560 80
12. Gnich Rafał pomocnik 3 0 0 0 0 0 80 27
13. Stępień Mateusz pomocnik 6 1 0 0 0 0 430 72
14. Kożuch Jasiek pomocnik 4 2 0 0 0 0 275 69
15. Miąsko Łukasz pomocnik 8 7 0 0 1 0 630 79
16. Dworzyński Adrian pomocnik/napastnik 7 0 0 0 0 0 192 28
17. Tełeńko Sylwester pomocnik/napastnik 6 0 0 0 0 0 15 3
18. Ciok Maciej napastnik 8 6 0 0 1 0 640 80
19. Zakrzewski Patryk napastnik 8 2 0 0 0 0 590 74

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Gryz Karol obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
2. Hakiel Przemysław napastnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Jurek Jacek obrońca 0 0 0 0 0 0 0
4. Jackiewicz Adrian obrońca 0 0 0 0 0 0 0
5. Nagraba Przemysław napastnik 0 0 0 0 0 0 0
6. Ostrowski Patryk obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
7. Płochocki Jakub napastnik 0 0 0 0 0 0 0
8. Prus Bartosz obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Prus Cezary pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Stępień Jakub pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Witkowski Rafał obrońca 0 0 0 0 0 0 0
12. Stępień Karol obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Szuba Rafał bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
14. Grudkowski Piotr obrońca 0 0 0 0 0 0 0
15. Napora Kacper pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
16. Trąbicki Cezary obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - Tajfun
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE