Admin
Admin

Sponsor

SPONSOR

SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów

• autor: Robson91, 2012-05-14 19:12

W niedzielę, 20 maja, na boisku w Stoczku Węg. dojdzie do starcia tamtejszych piłkarzy Błękitnych z Tęczą Stanisławów. Będzie to dla obu zespołów dwudziesty - drugi mecz mecz w obecnym sezonie.

Błękitni zajmują obecnie 9. pozycje z 30. punktami na koncie. Podopieczni Adama Filipczyńskiego na wiosnę nie radzą sobie tak dobrze, jak w ubiegłej rundzie. Wystarczy spojrzeć na ich dotychczasowe wyniki.  W spotkaniach u siebie spisują się poniżej wszystkich oczekiwań. Na dziesięć pojedynków, Stoczek wygrał tylko trzy, raz zremisowali i sześciokrotnie schodzili z boiska w roli pokonanych. O wiele lepiej wygląda sytuacja w spotkaniach wyjazdowych na 11 rozegrany spotkań zgromadzili 20 pkt na co przekłada się 6 zwycięstw ( w tym jedno na jesieni na boisku Tęczy 1:2 po dwóch bramkach najlepszego strzelca G. Lipki - Chudzik), 2 remisy  ( z ULKS Gołąbek i Jutrzenką Cegłów) oraz 3 porażki.

Miniony weekend był udany dla naszego niedzielnego rywala, w który wygrali pierwsze spotkanie tej wiosny w Hucie Mińskiej ze Świtem Barcząca 3:1. Dwie bramki dla Stoczka zdobył Sławomir Oniśk, a jedno trafienie dołożył Grzegorz Lipka - Chudzik. Wydaje się, że na tych zawodników powinni przede wszystkim zwrócić uwagę stanisławowscy obrońcy, a także na starszego z Lipków - Chudzik Adama (6 goli).

Tęcza w niedzielnym meczu zagra bez kontuzjowanego Jarosa,  który na dodatek pauzuje za czerwoną kartkę z ostatniej kolejki . Obowiązki szkolne zatrzymają po raz kolejny Piotrka Ryżko. Listę nieobecnych powiększył dodatkowo M. Milerski, którego z gry wyeliminował wydział dyscypliny za niesłuszną czerwoną kartkę. Ponadto zabraknie S. Pszczółkowskiego i w tej sytuacji najprawdopodobniej po dłuższej przerwie zobaczymy Ł. Kielaka. Do gry powinien za to powrócić Kur. Lista nieobecnych długa, ale jest są też małe "plusiki". Po dłuższych przerwach na boisku mogą pojawić się Wojszcz oraz Szczepański. Czy zagrają w pierwszej "11"? Szansę są na to połowiczne, ale zawsze będą do dyspozycji trenerów.  Z różnych powodów na placu gry nie zobaczymy najprawdopodobniej K. Kielczyka.

Mamy nadzieję, że jakiekolwiek absencje nie wpłyną źle na naszą drużynę i zdobędzie ona kolejne, bardzo cenne punkty. Z tym przekonaniem serdecznie zapraszamy naszych kibiców do Stoczka Węgrowskiego

Początek zmagań zaplanowany został na godzinę 17:00. Zawody poprowadzi pan Mariusz Nasiłowski z Siedlec.