Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 324, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 943
statystyki szczegółowe
W siedleckiej A-klasie została rozegrana IV seria. W jej trakcie doszło do kilku "niespodzianek". Chcesz wiedzieć, które zespoły straciły punkty? Zastanawiasz się jak wygląda klasyfikacja strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
IV KOLEJKA | ||||||||||
01/02.09.12r.) | ||||||||||
01 wrzesień (Sobota) g. 15:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 0 | : | 0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Stosio | ||||||||||
Łukasiuk | ||||||||||
Dąbrowski | ||||||||||
01 wrzesień (Sobota) g. 15:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 1 | : | 3 | Fenix Siennica | |||||
D. Pazio | A. Dróżdż | |||||||||
Sędziowie: | D. Matak | |||||||||
Padysz | K. Okrzeja | |||||||||
Bibik | ||||||||||
Firus | ||||||||||
02 wrzesień (Niedziela) g. 12:00 Stanisławów - Stadion | Płomień Dębe Wielkie | 2 | : | 3 | Nojszewianka Dobre | |||||
K.Konowrocki | P. Dobosz | |||||||||
Sędziowie: | D. Głuchowski | J. Błażejczyk | ||||||||
Pazdyka | P. Sobótka | |||||||||
Foryś | ||||||||||
Piotrkowicz | ||||||||||
02 wrzesień (Niedziela) g. 12:00 Krzymosze - Stadion | Wektra Zbuczyn | 1 | : | 0 | Miedzanka Miedzna | |||||
M. Mruz | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Sęktas | ||||||||||
Jastrzębski | ||||||||||
Woliński | ||||||||||
02 wrzesień (Niedziela) g. 16:00 Sadowne - Stadion | Wicher Sadowne | 2 | : | 3 | ULKS Gołąbek | |||||
T. Kowalczyk | K. Sołoniewicz | |||||||||
Sędziowie: | T. Dębkowski | M. Cabaj | ||||||||
Wadas | K. Karasiński | |||||||||
Dębski | ||||||||||
Kwiatkowski | ||||||||||
02 wrzesień (Niedziela) g. 16:00 Stoczek Węg. - Stadion | Błękitni Stoczek Węg. | 2 | : | 2 | Jutrzenka Cegłów | |||||
K. Strąk | K. Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | B. Pabian | M. Wadas | ||||||||
Pniewski | ||||||||||
Komar | ||||||||||
Brzozowski | ||||||||||
02 wrzesień (Niedziela) g. 17:00 Łochów. - Stadion | Liwia Łochów | 0 | : | 1 | Tęcza Stanisławów | |||||
D. Nowacki | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Tomaszewski | ||||||||||
Witkowski | ||||||||||
Nasiłowska | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 20 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 2,85 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
1. | Fenix Siennica | 4 | 10-4 | 12 | +1 Awans | |||||
2. | Liwia Łochów | 4 | 12-3 | 9 | -1 Awans | |||||
3. | Nojszewianka Dobre | 4 | 11-9 | 9 | +2 Awans | |||||
4. | Wektra Zbuczyn | 4 | 7-4 | 7 | +3 | |||||
5. | Watra Mrozy | 4 | 8-6 | 7 | -1 | |||||
6. | Błękitni Stoczek Węg | 4 | 6-11 | 7 | 0 | |||||
7. | Tajfun Jartypory | 4 | 11-6 | 6 | -4 | |||||
8. | ULKS Gołąbek | 4 | 12-9 | 6 | +1 | |||||
9. | Tęcza Stanisławów | 4 | 3-5 | 4 | +3 | |||||
10. | Miedzanka Miedzna | 3 | 8-4 | 3 | -2 | |||||
11. | Płomień Dębe Wielkie | 4 | 6-10 | 3 | -1 | |||||
12. | Mazovia II Mińsk Maz. | 4 | 2-6 | 2 | 0 Spadek | |||||
13. | Wicher Sadowne | 4 | 4-13 | 1 | 0 Spadek | |||||
14. | Jutrzenka Cegłów | 3 | 4-14 | 1 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
7 | Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | |||||||
5 | Serwatka Daniel | WATRA | ( 0 ) | |||||||
4 | Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | ( 0 ) | |||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
3 | Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | |||||||
Dróżdż Andrzej | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Mistewicz Maciej | WATRA | ( 0 ) | ||||||||
2 | Brejnakowski Marcin | LIWIA | ( 0 ) | |||||||
Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | ||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( 0 ) | ||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | ( 0 ) | ||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Paczuski Daniel | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Żelazowski Damian | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
1 | Bednarczyk Damian | TAJFUN | ( 0 ) | |||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | ( 0 ) | ||||||||
Chudzik-Lipka Adam | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | ( 0 ) | ||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA II | ( 0 ) | ||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA II | ( 0 ) | ||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | ( 0 ) | ||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Markowski Piotr | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Matak Dawid | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | ( 0 ) | ||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | ( 0 ) | ||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | ( 0 ) | ||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
Osica Dariusz | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Pawlak Konrad | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | ( 0 ) | ||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | ( 0 ) | ||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | ( 0 ) | ||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | ||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | ( 0 ) | ||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Zawadka Marcin | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w IV kolejce (01/02.09)
Zaległe Spotkanie I KOLEJKI ZAPOWIEDŹ 05.09.2012r.
05.09 (Śr) Miedzanka Miedzna (10.) vs Jutrzenka Cegłów (14.) g.17.00 Miedzna
V KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 08/09.09.2012r.
08.09 (Sob) Tajfun Jartypory (7.) vs Wicher Sadowne (13. ) g.15.00 Jartypory
08.09 (Sob) Tęcza Stanisławów (9.) vs Jutrzenka Cegłów (14.) g.17.00 Stanisławów
09.09 (Ndz) Miedzanka Miedzna (10.) vs Płomień Dębe Wielkie (11.) g.11.00 Miedzna
02.09 (Ndz) Błękitni Stoczek (6.) vs Fenix Siennica (1. ) g.16.00 Stoczek Węg.
09.09 (Ndz) ULKS Gołąbek (8.) vs Wektra Zbuczyn (4.) g.16.00 Gołąbek
02.09 (Ndz) Nojszewianka Dobre (3.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (12.) g.16.30 Dobre
02.09 (Ndz) Watra Mrozy (5.) vs Liwia Łochów (2.) g.16.30 Mrozy
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||