Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 189, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 808
statystyki szczegółowe
W miniony weekend została rozegrana V seria gier w A klasie. Jakie padły wyniki? Kto zaliczył awans w ligowej tabeli? Czy zaszły zmiany w klasyfikacji strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem sobotnio-niedzielnych gier w "Klasie A".
Przełożony z I kolejki 5 września (Środa) g. 17:00 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 2 | : | 2 | Jutrzenka Cegłów | |||||
Dż. Hawari | M. Wadas | |||||||||
Sędziowie: | Ł. Sobotka | |||||||||
Wolski | ||||||||||
Maciołek | ||||||||||
Witkowski |
V KOLEJKA | ||||||||||
08/09.09.12r.) | ||||||||||
08 wrzesień (Sobota) g. 15:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 2 | : | 2 | Wicher Sadowne | |||||
D. Żelazowski | A. Badurek | |||||||||
Sędziowie: | M. Tchórzewski | M. Uziębło | ||||||||
Mielniczuk | ||||||||||
Gałązka | ||||||||||
Świnarski | ||||||||||
08 wrzesień (Sobota) g. 17:00 Stanisławów - Stadion | Tęcza Stanisławów | 2 | : | 0 | Jutrzenka Cegłów | |||||
A. Perzanowski | ||||||||||
Sędziowie: | P. Paszkowski | |||||||||
Nasiłowski | ||||||||||
Borkowski | ||||||||||
Stanisławowski | ||||||||||
09 wrzesień (Niedziela) g. 11:00 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 6 | : | 1 | Płomień Dębe Wielkie | |||||
Dż. Hawari | M. Kukawski | |||||||||
Sędziowie: | K. Omelańczuk | |||||||||
Padysz | Ł. Sobotka | |||||||||
Protasewicz | K. Sobotka | |||||||||
Ławecki | ||||||||||
09 wrzesień (Niedziela) g. 16:00 Gołąbek - Stadion | ULKS Gołąbek | 0 | : | 3 | Wektra Zbuczyn | |||||
D. Paczuski | ||||||||||
Sędziowie: | A. Mysłowski | |||||||||
Sulej | ||||||||||
Wojtczyk | ||||||||||
Gałązka | ||||||||||
09 wrzesień (Niedziela) g. 16:00 Stoczek Węg. - Stadion | Błękitni Stoczek Węg. | 3 | : | 6 | Fenix Siennica | |||||
G. Lipka - Chudzik | K. Pawlak | |||||||||
Sędziowie: | M. Ojdana | A. Dróżdż | ||||||||
Adaśko | K. Jastrzębski | |||||||||
Świnarski | M. Maciejewski | |||||||||
Pniewski | ||||||||||
09 wrzesień (Niedziela) g. 16:30 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 4 | : | 1 | Liwia Łochów | |||||
A. Święch | Ł. Telak | |||||||||
Sędziowie: | D. Serwatka | |||||||||
Zachoszcz | M. Ozimek | |||||||||
Borkowski | T. Płochocki | |||||||||
Baranowski | ||||||||||
09 wrzesień (Niedziela) g. 16:30 Dobre - Stadion | Nojszewianka Dobre | 1 | : | 1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |||||
J. Błażejczyk | J. Gańko | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Brzozowski | ||||||||||
Nasiłowska | ||||||||||
Księżopolski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 32 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,57 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
1. | Fenix Siennica | 5 | 16-7 | 15 | 0 Awans | |||||
2. | Nojszewianka Dobre | 5 | 12-10 | 10 | +1 Awans | |||||
3. | Wektra Zbuczyn | 5 | 10-4 | 10 | +1 Awans | |||||
4. | Watra Mrozy | 5 | 12-7 | 10 | +1 | |||||
5. | Liwia Łochów | 5 | 13-7 | 9 | -3 | |||||
6. | Miedzanka Miedzna | 5 | 16-7 | 7 | +4 | |||||
7. | Tajfun Jartypory | 5 | 13-8 | 7 | 0 | |||||
8. | Tęcza Stanisławów | 5 | 5-5 | 7 | +1 | |||||
9. | Błękitni Stoczek Węg | 5 | 9-17 | 7 | -3 | |||||
10. | ULKS Gołąbek | 5 | 12-12 | 6 | -2 | |||||
11. | Mazovia II Mińsk Maz. | 5 | 3-7 | 3 | +1 | |||||
12. | Płomień Dębe Wielkie. | 5 | 7-16 | 3 | -1 Spadek | |||||
13. | Wicher Sadowne | 5 | 6-15 | 2 | 0 Spadek | |||||
14. | Jutrzenka Cegłów | 5 | 6-18 | 2 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
7 | Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ( 0 ) | |||||||
6 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( + 3 ) | |||||||
Serwatka Daniel | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | ( + 2 ) | ||||||||
5 | Dróżdż Andrzej | FENIX | ( + 2 ) | |||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
4 | Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | |||||||
Paczuski Daniel | WEKTRA | ( + 2 ) | ||||||||
3 | Mistewicz Maciej | WATRA | ( 0 ) | |||||||
Pawlak Konrad | FENIX | ( + 2 ) | ||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | ( + 2 ) | ||||||||
Żelazowski Damian | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
2 | Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | ( + 1 ) | |||||||
Brejnakowski Marcin | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | ( 0 ) | ||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | ( 0 ) | ||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | ( 0 ) | ||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | ( 0 ) | ||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ( + 1 ) | |||||||
Bednarczyk Damian | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | ( 0 ) | ||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Gańko Jakub | MAZOVIA II | ( + 1 ) | ||||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | ( 0 ) | ||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Jastrzębski Kamil | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | ( 0 ) | ||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA II | ( 0 ) | ||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | ( 0 ) | ||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA II | ( 0 ) | ||||||||
Kukawski Michał | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | ( 0 ) | ||||||||
Lipka - Chudzik Adam | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
(2) | Lipka - Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | ( + 2 ) | |||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Markowski Piotr | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Matak Dawid | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | ( 0 ) | ||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | ( 0 ) | ||||||||
Mysłowski Ariel | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | ( 0 ) | ||||||||
Ojdana Mariusz | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | ( 0 ) | ||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
Osica Dariusz | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Ozimek Marcin | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Paszkowski Piotr | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | ( 0 ) | ||||||||
Perzanowski Arkadiusz | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Płochocki Tomasz | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | ( 0 ) | ||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | ( 0 ) | ||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | ( 0 ) | ||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Sobotka Karol | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | ( 0 ) | ||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | ( 0 ) | ||||||||
Święch Adrian | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Uziębało Mariusz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | ( 0 ) | ||||||||
Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | ( 0 ) | ||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | ( 0 ) | ||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
Zawadka Marcin | FENIX | ( 0 ) | ||||||||
Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | ( 0 ) | ||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w V kolejce (08/09.09) i z zaległego spotkania I kolejki
VI KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 15/16.09.2012r.
15.09 (Sob) Płomień Dębe Wielkie (12.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (11.) g.12.00 Stanisławów
15.09 (Sob) Jutrzenka Cegłów (14.) vs Watra Mrozy (4.) g.15.00 Cegłów
15.09 (Sob) Miedzanka Miedzna (6.) vs ULKS Gołąbek (10.) g.16.30 Miedzna
16.09 (Ndz) Wektra Zbuczyn (3.) vs Tajfun Jartypory (7.) g.12.00 Krzymosze
16.09 (Ndz) Liwia Łochów (5.) vs Nojszewianka Dobre (2.) g.16.00 Łochów
16.09 (Ndz) Fenix Siennica (1.) vs Tęcza Stanisławów (8.) g.16.00 Siennica
16.09 (Ndz) Wicher Sadowne (13.) vs Błękitni Stoczek (9.) g.16.00 Sadowne
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||