Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 416, wczoraj: 332
ogółem: 4 761 035
statystyki szczegółowe
W miniony weekend (22-23.09) została rozegrana 7. seria gier w A klasie Siedleckiej.
"Tęczowi" po porażce z Wichrem Sadowne spadli z 8. miejsce w ligowej tabeli na 11..
Liderem pozostał Fenix Siennica, który w niedzielę przegrał swój pierwszy mecz w sezonie. Piłkarze Liwii Łochów przełamali się i zdobyli komplet pkt na ciężkim terenie w Mińsku Maz. A największą niespodzianka jest remis Nojszewianki Dobre na własnym boisku z zamykającą tabele Jutrzenka Cegłów
Na czele klasyfikacji strzelców wysunął się Daniel Serwatka z Watry Mrozy dzięki czterem trafienia w tej kolejce.
Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem weekendowych spotkań, rozegranych na boiskach "A klasy".
(Szczegółowe informacje dot. VII kolejki oraz zapowiedź VIII serii gier w rozwinięciu)
VII KOLEJKA | ||||||||||
22/23.09.12r | ||||||||||
22 wrzesień (Sobota) g.16:30 Stanisławów - Stadion | Tęcza Stanisławów | 1 | : | 2 | Wicher Sadowne | |||||
A. Perzanowski | T. Kowalczyk | |||||||||
Sędziowie: | K. Koroś | |||||||||
Wadas | ||||||||||
Zychowicz | ||||||||||
Gałązka | ||||||||||
22 wrzesień (Sobota) g. 16:30 Mińsk Maz. - Stadion | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 | : | 1 | Liwia Łochów | |||||
A. Puchała | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Maciołek | ||||||||||
Firus | ||||||||||
Witkowski | ||||||||||
23 wrzesień (Niedziela) g. 12:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 0 | : | 0 | Miedzanka Miedzna | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Dąbrowski | ||||||||||
Tomaszewski | ||||||||||
Nowak | ||||||||||
23 wrzesień (Niedziela) g. 14:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 5 | : | 2 | Fenix Siennica | |||||
D. Serwatka | A. Dróżdż | |||||||||
Sędziowie: | P. Gujski | |||||||||
Baranowski | ||||||||||
Bibik | ||||||||||
Borkowski | ||||||||||
23 wrzesień (Niedziela) g.16:00 Gołąbek - Stadion | ULKS Gołąbek | 1 | : | 1 | Płomień Dębe Wielkie | |||||
K. Karasiński | R. Malesa | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Lusawa | ||||||||||
Moreń | ||||||||||
Krystosiak | ||||||||||
23 wrzesień (Niedziela) g. 16:00 Stoczek Węg. - Stadion | Błękitni Stoczek Węg | 1 | : | 2 | Wektra Zbuczyn | |||||
G. Lipka-Chudzik | W. Niedziółka | |||||||||
Sędziowie: | P. Prokopiak | |||||||||
Przedlecki Kr. | ||||||||||
Mucha | ||||||||||
Kwiatkowski | ||||||||||
23 wrzesień (Niedziela) g. 16:00 Dobre - Stadion | Nojszewianka Dobre | 2 | : | 2 | Jutrzenka Cegłów | |||||
P. Sobótka | K. Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | K. Wasilewski | M. Wadas | ||||||||
Pniewski | ||||||||||
Świnarski | ||||||||||
Adaśko | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 20 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 2,85 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
1. | Fenix Siennica | 7 | 20-13 | 18 | 0 Awans | |||||
2. | Watra Mrozy | 7 | 22-9 | 16 | +1 Awans | |||||
3. | Nojszewianka Dobre | 7 | 16-13 | 14 | -1 Awans | |||||
4. | Wektra Zbuczyn | 7 | 13-7 | 13 | +1 | |||||
5. | Liwia Łochów | 7 | 15-9 | 12 | +2 | |||||
6. | Miedzanka Miedzna | 7 | 22-9 | 11 | 0 | |||||
7. | Tajfun Jartypory | 7 | 15-9 | 11 | -3 | |||||
8. | Wicher Sadowne | 7 | 9-16 | 8 | +4 | |||||
9. | Płomień Dębe Wielkie. | 7 | 10-18 | 7 | +3 | |||||
10. | ULKS Gołąbek | 7 | 15-19 | 7 | 0 | |||||
11. | Tęcza Stanisławów | 7 | 7-9 | 7 | -3 | |||||
12. | Błękitni Stoczek Węg . | 7 | 10-20 | 7 | -3 Spadek | |||||
13. | Mazovia II Mińsk Maz | 7 | 4-10 | 3 | 0 Spadek | |||||
14. | Jutrzenka Cegłów | 7 | 8-25 | 3 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
11 | Serwatka Daniel | WATRA | ( + 4 ) | |||||||
9 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ||||||||
8 | Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | |||||||
7 | Dróżdż Andrzej | FENIX | ( + 2 ) | |||||||
Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
6 | Tchórzewski Michał | TAJFUN | ||||||||
5 | Mistewicz Maciej | WATRA | ||||||||
Paczuski Daniel | WEKTRA | |||||||||
4 | Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ||||||||
Pawlak Konrad | FENIX | |||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Żelazowski Damian | TAJFUN | |||||||||
3 | Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | ||||||||
Lipka - Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | |||||||||
2 | Brejnakowski Marcin | LIWIA | ||||||||
Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | |||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | |||||||||
Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Osica Dariusz | FENIX | |||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | |||||||||
Perzanowski Arkadiusz | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Święch Adrian | WATRA | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Bednarczyk Damian | TAJFUN | |||||||||
Borkowski Jakub | LIWIA | |||||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | |||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Gańko Jakub | MAZOVIA II | |||||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | |||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | |||||||||
Gujski Paweł | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | |||||||||
Jaros Zbigniew | TĘCZA | |||||||||
Jastrzębski Kamil | FENIX | |||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA II | |||||||||
Koroś Kamil | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA II | |||||||||
Kukawski Michał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Lipka - Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | |||||||||
Markowski Piotr | FENIX | |||||||||
Matak Dawid | FENIX | |||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Miernicki Mariusz | WATRA | |||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | |||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | |||||||||
Mysłowski Ariel | WEKTRA | |||||||||
Niedziółka Wojciech | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | |||||||||
Ojdana Mariusz | BŁĘKITNI | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | |||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Ozimek Marcin | WATRA | |||||||||
Paszkowski Piotr | TĘCZA | |||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | |||||||||
Płochocki Tomasz | WATRA | |||||||||
Prokopiak Przemysław | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Rawski Radosław | MAZOVIA II | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Sobotka Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Sobotka Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Uziębało Mariusz | WICHER | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Wielądek Łukasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | |||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | |||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Zawadka Marcin | FENIX | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w VII kolejce (22/23.09)
VIII KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 29/30.09.2012r.
29.09 (Sob) Jutrzenka Cegłów (14.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (13.) g.11.00 Cegłów
29.09 (Sob) Płomień Dębe Wielkie (9.) vs Liwia Łochów (5.) g.16.00 Stanisławów
29.09 (Sob) Miedzanka Miedzna (6.) vs Błękitni Stoczek (12.) g.16.00 Miedzna
30.09 (Ndz) Wektra Zbuczyn (4.) vs Tęcza Stanisławów (11.) g.12.00 Krzymosze
30..09 (Ndz) ULKS Gołąbek (10.) vs Tajfun Jartypory (4.) g.14.00 Gołąbek
30.09 (Ndz) Fenix Siennica (1.) vs Nojszewianka Dobre (3.) g.15.00 Siennica
30.09 (Ndz) Wicher Sadowne (8.) vs Watra Mrozy (2.) g.16.00 Sadowne
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||