Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 296, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 915
statystyki szczegółowe
A-klasy Siedlecka rozegrała 9 kolejkę spotkań w sezonie 2012/13
W meczu "na szczycie" Watra Mrozy pokonał Wektrę Zbuczyn - 4:2 i wskoczyła na pozycji lidera, dzięki zwycięstwu rezerw Mazovii Mińsk Maz. nad dotychczasowym liderem Fenixem Siennica Zespół z Siennicy ma 3.punkty przewagi nad trzecią w tabeli Liwią Łochów, który wygrała swoje spotkanie walkowerem, gdyż goście z Cegłowa nie dojechali.
Kolejna już niespodziankę sprawili nam piłkarze Wichru Sadowne, którzy w niedziele pokonali drużynę z Dobrego i zbliżyli się do swojego ostatniego przeciwnika na 3 punkty.
Trwa seria meczów bez zwycięstwa Tęczy Stanisławów i Błękitnych Stoczek. Tym razem Tęczowi przegrali z Miedzanką Miedzna - 0:2. Stoczek już kolejny mecz przegrywa w dużym stosunku bramkowym.
Tajfun Jartypory wypunktował Płomień Dębe Wielkie aż 6:3, małym usprawiedliwieniem może być fakt że 11 zawodnikiem w ekipie z Dębego Wielkiego był sam trener Piotr Kiszczak który strzeli także jedna z bramek.
Z "trójki" dotąd najlepszych snajperów A-klasy: Daniel Serwatka (Watra Mrozy), Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna) i Krzysztof Karasiński (ULKS Gołąbek) wszyscy wymienieni zdołali się wpisać po dwa razy a ostatni z wymienionych popisał się hattrickiem w meczu swojej drużyny . Obecnie napastnik Watry ma na swoim koncie 14. zdobytych bramek i o dwa trafienie wyprzedza Dżamala Hawariego (Miedzanka) oraz o trzy Krzysztofa Karasińskiego (ULKS Gołąbek).
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
IX KOLEJKA | ||||||||||
06/07.10.12r | ||||||||||
06 październik (Sobota) g.15:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 6 | : | 3 | Płomień Dębe Wielkie | |||||
M. Tchórzewski | K. Konowrocki | |||||||||
Sędziowie: | A. Gąsior | P. Kiszczak | ||||||||
Zachoszcz | D. Żelazowski | G. Siporski | ||||||||
Protasewicz | D. Bednarczyk | |||||||||
Bibik | ||||||||||
06 październik (Sobota) g. 15:30 Stanisławów. - Stadion | Tęcza Stanisławów | 0 | : | 2 | Miedzanka Miedzna | |||||
Dż. Hawari | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Sęktas | ||||||||||
Foryś | ||||||||||
Zychowicz | ||||||||||
06 październik (Sobota) g. 16:00 Łochów - Stadion | Liwia Łochów | 3 | : | 0 | Jutrzenka Cegłów | |||||
Walkower. Goście nie dojechali. | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
07 październik (Niedziela) g. 11:00 Mińsk Maz. - Stadion | Mazovia II Mińsk Maz | 3 | : | 0 | Fenix Siennica | |||||
R. Rawski | ||||||||||
Sędziowie: | J. Gańko | |||||||||
Maciołek | P. Halaburda | |||||||||
Baranowski | ||||||||||
Łada | ||||||||||
07 październik (Niedziela) g.15:00 Stoczek Węg. - Stadion | Błękitni Stoczek Węg | 2 | : | 8 | ULKS Gołąbek | |||||
S. Oniśk | K. Karasiński | |||||||||
Sędziowie: | Ł. Ziółkowski | P. Wielgosz | ||||||||
Sulej | M. Cabaj | |||||||||
Wojtczyk | M. Utnicki | |||||||||
Skrzydlewski | D. Wierzbicki | |||||||||
07 październik (Niedziela) g. 15:30 Dobre - Stadion | Nojszewianka Dobre | 1 | : | 3 | Wicher Sadowne | |||||
K. Wasilewski | P. Brzostek | |||||||||
Sędziowie: | M. Ojdana | |||||||||
Jenda | ||||||||||
Zychowicz | ||||||||||
Prekurat | ||||||||||
07 października (Niedziela) g. 15:30 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 4 | : | 2 | Wektra Zbuczyn | |||||
D. Serwatka | M. Mruz | |||||||||
Sędziowie: | J. Wnorowski | J. Strojek | ||||||||
Lusawa | A. Święch | |||||||||
Walecki | ||||||||||
Moreń | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 37 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 5,28 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
1. | Watra Mrozy | 9 | 28-12 | 22 | +1 Awans | |||||
2. | Fenix Siennica | 9 | 24-17 | 21 | -1 Awans | |||||
3. | Liwia Łochów | 9 | 20-10 | 18 | +1 Awans | |||||
4. | Miedzanka Miedzna | 9 | 30-9 | 17 | +1 | |||||
5. | Tajfun Jartypory | 9 | 23-13 | 17 | +1 | |||||
6. | Wektra Zbuczyn | 9 | 18-11 | 16 | -3 | |||||
7. | Nojszewianka Dobre | 9 | 18-20 | 14 | 0 | |||||
8. | Wicher Sadowne | 9 | 13-19 | 11 | 0 | |||||
9. | ULKS Gołąbek | 9 | 24-23 | 10 | +1 | |||||
10. | Mazovia II Mińsk Maz | 9 | 8-10 | 9 | +3 | |||||
11. | Tęcza Stanisławów | 9 | 7-14 | 7 | 0 | |||||
12. | Płomień Dębe Wielkie . | 9 | 14-26 | 7 | -3 Spadek | |||||
13. | Błękitni Stoczek Węg. | 9 | 12-34 | 7 | -1 Spadek | |||||
14. | Jutrzenka Cegłów | 9 | 8-29 | 3 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
14 | Serwatka Daniel | WATRA | ( + 2 ) | |||||||
12 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( + 2 ) | |||||||
11 | Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ( + 3 ) | |||||||
8 | Tchórzewski Michał | TAJFUN | ( + 2 ) | |||||||
7 | Dróżdż Andrzej | FENIX | ||||||||
Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
6 | Żelazowski Damian | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
5 | Mistewicz Maciej | WATRA | ||||||||
Paczuski Daniel | WEKTRA | |||||||||
Pawlak Konrad | FENIX | |||||||||
Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | ( + 2 ) | ||||||||
4 | Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ||||||||
Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | ||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | |||||||||
3 | Gąsior Andrzej | TAJFUN | ( + 2 ) | |||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Lipka - Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | |||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | |||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Święch Adrian | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
2 | Bednarczyk Damian | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
Borkowski Jakub | LIWIA | |||||||||
Brejnakowski Marcin | LIWIA | |||||||||
Brzostek Przemysław | WICHER | ( + 2 ) | ||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | |||||||||
Gańko Jakub | MAZOVIA II | ( + 1 ) | ||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Matak Dawid | FENIX | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Osica Dariusz | FENIX | |||||||||
Owsianko Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | |||||||||
Perzanowski Arkadiusz | TĘCZA | |||||||||
Rawski Radosław | MAZOVIA II | ( + 1 ) | ||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Sobotka Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Strojek Jakub | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | |||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | |||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Cegiełka Michał | WATRA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | |||||||||
Gołębiewski Tomasz | LIWIA | |||||||||
Gujski Paweł | WATRA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA II | ( + 1 ) | ||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | |||||||||
Jaros Zbigniew | TĘCZA | |||||||||
Jastrzębski Kamil | FENIX | |||||||||
Jastrzębski Piotr | WEKTRA | |||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Klimek Wojciech | MAZOVIA II | |||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA II | |||||||||
Koroś Kamil | WICHER | |||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA II | |||||||||
Kukawski Michał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Lipka - Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Lisiecki Piotr | FENIX | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | |||||||||
Markowski Piotr | FENIX | |||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Miernicki Mariusz | WATRA | |||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | |||||||||
Mysłowski Ariel | WEKTRA | |||||||||
Niedziółka Wojciech | WEKTRA | |||||||||
Niemczak Bartosz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | |||||||||
Ojdana Mariusz | BŁĘKITNI | |||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | |||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Ozimek Marcin | WATRA | |||||||||
Paszkowski Piotr | TĘCZA | |||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | |||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | |||||||||
Pędzich Kamil | MIEDZANKA | |||||||||
Płochocki Tomasz | WATRA | |||||||||
Prokopiak Przemysław | WEKTRA | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Sobotka Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Utnicki Marcin | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | ||||||||
Uziębało Mariusz | WICHER | |||||||||
Wielądek Łukasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wierzbicki Damian | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | ||||||||
Wnorowski Jacek | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | |||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | |||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Zawadka Marcin | FENIX | |||||||||
Ziółkowski Łukasz | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w IX kolejce (06/07.10)
X KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 13/14.10.2012r.
13.10 (Sob) Tajfun Jartypory (5.) vs Błękitni Stoczek (13.) g.12.00 Jartypory
13.10 (Sob) Miedzanka Miedzna (4.) vs Watra Mrozy (1.) g.15.30 Miedzna
14.10 (Ndz) Płomień Dębe Wielkie (12.) vs Jutrzenka Cegłów (14.) g.12.00 Stanisławów
14.10 (Ndz) Wektra Zbuczyn (6.) vs Nojszewianka Dobre (7.) g.12.00 Krzymosze
14.10 (Ndz) ULKS Gołąbek (9.) vs Tęcza Stanisławów (11.) g.13.00 Gołąbek.
14.10 (Ndz) Fenix Siennica (2.) vs Liwia Łochów (3.) g.15.00 Siennica
14.10 (Ndz) Wicher Sadowne (8.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (10.) g.15.30 Sadowne
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabel
ciekawe kogo mozna zaliczyc do 3 najlepszych srodkowych obroncow ? :),
Sławka P. DOBRA ROBOTA LEONARDI. Dużo fajniej niż na Liwii.
tylko szkoda ze tak dlugo trzeba czekac bo to co robisz jest super ;)
w tym tygodniu troszkę opóźnienia brakiem czasu.
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||