Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 359, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 978
statystyki szczegółowe
W siedleckiej A-klasy została rozegrana 10.kolejka.
Zwycięstwa zasmakował Fenix Siennica który powrócił na prowadzenie w tabeli po meczu z Liwia Łochów (3:1) . Lider z Mrozów w meczu kolejki tylko a może aż zremisował 2:2 w Miedznej z tamtejsza Miedzanka. Na trzecia pozycje wskoczył Tajfun Jartypory który wygrał w sobotnie popołudnie minimalnie z ekipa Błękitnych Stoczek 2:1
Siódma w tabeli Nojszewianka ponownie nie potrafił wygrać swojego meczu. Tym razem dobrzanie ulegli w Krzymoszach Wektrze 1:2. Awans w ligowej tabeli zanotowali rezerwy Mazovii Mińsk Maz i piłkarze ULKS-u Gołąbek, odpowiednio obie drużyny wygrały swoje mecze po 3:1.
Pierwsze zwycięstwo od połowy września odniósł Płomień Dębe Wielkie. Podopieczni trenera Piotra Kiszczaka pokonali czerwoną latarnie Cegłowa - 2:1. Dzięki temu zwycięstwu Płomień przesunął się na 11.miejsce w ligowej tabeli.
Najlepszym strzelcem A-klasy pozostał Daniel Serwatka (Watra Mrozy, 15 goli). Za jego plecami znajdują się Dżamal Hawari (Miedznaka) i Krzysztof Karasiński (ULKS Gołąbek) po 13 bramek. Wszyscy wymienieni zawodnicy w 10.kolejce zdołali trafić do siatki przeciwników.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
X KOLEJKA | ||||||||||
(13/14.10.12r.) | ||||||||||
13 październik (Sobota) g. 12:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 2 | : | 1 | Błękitni Stoczek Węg | |||||
D. Żelazowski | M. Gierasimiuk | |||||||||
Sędziowie: | R. Wieliczko | |||||||||
Krzyżanowski | ||||||||||
Gałązka | ||||||||||
Brzozowski | ||||||||||
13 październik (Sobota) g. 15:30 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 2 | : | 2 | Watra Mrozy | |||||
Dż. Hawari | D. Serwatka | |||||||||
Sędziowie: | G. Panufnik | J. Wnorowski | ||||||||
Przedlecki Kr. | ||||||||||
Foryś | ||||||||||
Stradczuk | ||||||||||
14 październik (Niedziela) g. 12:00 Stanisławów - Stadion | Płomień Dębe Wielkie | 2 | : | 1 | Jutrzenka Cegłów | |||||
M. Wojda | K. Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | M. Kowalczyk | |||||||||
Nasiłowski | ||||||||||
Krystosiak | ||||||||||
Kędziora | ||||||||||
14 październik (Niedziela) g. 12:00 Krzymosze - Stadion | Wektra Zbuczyn | 2 | : | 1 | Nojszewianka Dobre | |||||
W. Niedziółka | P. Sobótka | |||||||||
Sędziowie: | M. Mruz | |||||||||
Tomaszewski | ||||||||||
Dąbrowski | ||||||||||
Kwaśniewski | ||||||||||
14 październik (Niedziela) g. 13:00 Gołąbek - Stadion | ULKS Gołąbek | 3 | : | 1 | Tęcza Stanisławów | |||||
K. Karasiński | P. Paszkowski | |||||||||
Sędziowie: | M. Cabaj | |||||||||
Wolski | ||||||||||
Firus | ||||||||||
Łukasiuk | ||||||||||
14 październik (Niedziela) g. 15:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 3 | : | 1 | Liwia Łochów | |||||
D. Matak | J. Borkowski | |||||||||
Sędziowie: | M. Zawadka | |||||||||
Brzozowski | K. Pawlak | |||||||||
Stradczuk | ||||||||||
Wycisłowski | ||||||||||
14 październik (Niedziela) g. 15:30 Sadowne - Stadion | Wicher Sadowne | 1 | : | 3 | Mazovia II Mińsk Maz. | |||||
J. Zyśk | K. Krzyżanowski | |||||||||
Sędziowie: | J. Gańko | |||||||||
Mielniczuk | ||||||||||
Witkowski | ||||||||||
Księżopolski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 25 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,57 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
1. | Fenix Siennica | 10 | 27-18 | 24 | +1 Awans | |||||
2. | Watra Mrozy | 10 | 30-14 | 23 | -1 Awans | |||||
3. | Tajfun Jartypory | 10 | 25-14 | 20 | +2 Awans | |||||
4. | Wektra Zbuczyn | 10 | 20-12 | 19 | +2 | |||||
5. | Miedzanka Miedzna | 10 | 32-11 | 18 | -1 | |||||
6. | Liwia Łochów | 10 | 21-13 | 18 | -3 | |||||
7. | Nojszewianka Dobre | 10 | 19-22 | 14 | 0 | |||||
8. | ULKS Gołąbek | 10 | 27-24 | 13 | +1 | |||||
9. | Mazovia II Mińsk Maz. | 10 | 11-11 | 12 | +1 | |||||
10. | Wicher Sadowne | 10 | 14-22 | 11 | -2 | |||||
11. | Płomień Dębe Wielkie | 10 | 16-27 | 10 | +1 | |||||
12. | Tęcza Stanisławów | 10 | 8-17 | 7 | -1 Spadek | |||||
13. | Błękitni Stoczek Węg. | 10 | 13-36 | 7 | 0 Spadek | |||||
14. | Jutrzenka Cegłów . | 10 | 9-31 | 3 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
15 | Serwatka Daniel | WATRA | ( + 1 ) | |||||||
13 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( + 1 ) | |||||||
Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ( + 2 ) | ||||||||
8 | Tchórzewski Michał | TAJFUN | ||||||||
7 | Dróżdż Andrzej | FENIX | ||||||||
Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Żelazowski Damian | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
6 | Pawlak Konrad | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
5 | Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | |||||||
Mistewicz Maciej | WATRA | |||||||||
Paczuski Daniel | WEKTRA | |||||||||
Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | |||||||||
4 | Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | |||||||||
3 | Borkowski Jakub | LIWIA | ( + 1 ) | |||||||
Gańko Jakub | MAZOVIA II | ( + 1 ) | ||||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | |||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA II | ( + 2 ) | ||||||||
Lipka - Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | |||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | |||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Matak Dawid | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Święch Adrian | WATRA | |||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
2 | Bednarczyk Damian | TAJFUN | ||||||||
Brejnakowski Marcin | LIWIA | |||||||||
Brzostek Przemysław | WICHER | |||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | |||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Niedziółka Wojciech | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Osica Dariusz | FENIX | |||||||||
Owsianko Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | |||||||||
Paszkowski Piotr | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Perzanowski Arkadiusz | TĘCZA | |||||||||
Rawski Radosław | MAZOVIA II | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Sobotka Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Strojek Jakub | WEKTRA | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wnorowski Jacek | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Zawadka Marcin | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | |||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Cegiełka Michał | WATRA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Gierasimiuk Michał | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | |||||||||
Gołębiewski Tomasz | LIWIA | |||||||||
Gujski Paweł | WATRA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA II | |||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | |||||||||
Jaros Zbigniew | TĘCZA | |||||||||
Jastrzębski Kamil | FENIX | |||||||||
Jastrzębski Piotr | WEKTRA | |||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Klimek Wojciech | MAZOVIA II | |||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA II | |||||||||
Koroś Kamil | WICHER | |||||||||
Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Kukawski Michał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Lipka - Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Lisiecki Piotr | FENIX | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | |||||||||
Markowski Piotr | FENIX | |||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Miernicki Mariusz | WATRA | |||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | |||||||||
Mysłowski Ariel | WEKTRA | |||||||||
Niemczak Bartosz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | |||||||||
Ojdana Mariusz | BŁĘKITNI | |||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | |||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Ozimek Marcin | WATRA | |||||||||
Panufnik Grzegorz | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | |||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | |||||||||
Pędzich Kamil | MIEDZANKA | |||||||||
Płochocki Tomasz | WATRA | |||||||||
Prokopiak Przemysław | WEKTRA | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Sobotka Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Utnicki Marcin | GOŁĄBEK | |||||||||
Uziębało Mariusz | WICHER | |||||||||
Wielądek Łukasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wieliczko Rafał | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
Wierzbicki Damian | GOŁĄBEK | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | |||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | |||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Ziółkowski Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w X kolejce (13/14.10)
XI KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 20/21.10.2012r.
20.10 (Sob) Jutrzenka Cegłów (14.) vs Fenix Siennica (1.) g.11.00 Cegłów
20.10 (Sob) Tęcza Stanisławów (12.) vs Tajfun Jartypory (3.) g.15.00 Stanisławów
21.10 (Ndz) Mazovia II Mińsk Maz. (9.) vs Wektra Zbuczyn (4.) g.13.30 Mińsk Maz.
21.10 (Ndz) Watra Mrozy (2) vs ULKS Gołąbek (8.) g.14.00 Mrozy
21.10 (Ndz) Nojszewianka Dobre (7.) vs Miedzanka Miedzna (5.) g.14.30 Dobre
21.10 (Ndz) Błękitni Stoczek (13.) vs Płomień Dębe Wielkie (11.) g.15.00 Stoczek Węg.
21.10 (Ndz) Liwia Łochów (6.) vs Wicher Sadowne (10.) g.15.00 Łochów
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
super ta strona ;)
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||