Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 281, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 900
statystyki szczegółowe
Za nami 11. seria gier w A-klasie (gr. Siedlecka).
Chcesz wiedzieć jakie padły wyniki w poszczególnych meczach tej serii gier? Zastanawiasz się jak aktualnie wygląda klasyfikacja strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem sobotnio-niedzielnych gier w "Serie A"
(Szczegółowe informacje dot. XI kolejki i zapowiedź XII serii gier w rozwinięciu)
XI KOLEJKA | ||||||||||
(20/21.10.12r.) | ||||||||||
20 październik (Sobota) g. 11:00 Cegłów - Stadion | Jutrzenka Cegłów | 0 | : | 3 | Fenix Siennica | |||||
A. Boruciński | ||||||||||
Sędziowie: | A. Sieradzki | |||||||||
Łukasiuk | K. Pawlak | |||||||||
Tomaszewski | ||||||||||
Kwaśniewski | ||||||||||
20 październik (Sobota) g. 15:00 Stanisławów - Stadion | Tęcza Stanisławów | 0 | : | 2 | Tajfun Jartypory | |||||
M. Pazio | ||||||||||
Sędziowie: | M. Tchórzewski | |||||||||
Przedlecki K. | ||||||||||
Mucha | ||||||||||
Stradczuk | ||||||||||
21 październik (Niedziela) g. 13:30 Mińsk Maz. - Stadion | Mazovia II Mińsk Maz. | 2 | : | 0 | Wektra Zbuczyn | |||||
P. Ciszkowski | ||||||||||
Sędziowie: | W. Osica | |||||||||
Belka | ||||||||||
Nasiłowska | ||||||||||
Witkowski | ||||||||||
21 październik (Niedziela) g. 14:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 6 | : | 2 | ULKS Gołąbek | |||||
M. Mistewicz | P. Wielgosz | |||||||||
Sędziowie: | D. Serwatka | K. Karasiński | ||||||||
Wadas | M. Mroszczyk | |||||||||
Foryś | T. Płochocki | |||||||||
Mucha | ||||||||||
21 październik (Niedziela) g. 14:30 Dobre - Stadion | Nojszewianka Dobre | 0 | : | 3 | Miedzanka Miedzna | |||||
Dż. Hawari | ||||||||||
Sędziowie: | T. Jaszczuk | |||||||||
Maciołek | ||||||||||
Bibik | ||||||||||
Księżopolski | ||||||||||
21 październik (Niedziela) g. 15:00 Stoczek Węg. - Stadion | Błękitni Stoczek Węg. | 3 | : | 3 | Płomień Dębe Wielkie | |||||
P. Wierzbicki | D. Głuchowski | |||||||||
Sędziowie: | R. Strzałkowski | M. Kukawski | ||||||||
Brzozowski | A. Uba Onyenachi | R. Malesa | ||||||||
Stradczuk | ||||||||||
Wycisłowski | ||||||||||
21 październik (Niedziela) g. 15:00 Łochów - Stadion | Liwia Łochów | 3 | : | 0 | Wicher Sadowne | |||||
J. Borkowski | ||||||||||
Sędziowie: | K. Kowalczyk | |||||||||
Kaim R. | ||||||||||
Krzyżanowski | ||||||||||
Świnarski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 27 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,85 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
1. | Fenix Siennica | 11 | 30-18 | 27 | 0 Awans | |||||
2. | Watra Mrozy | 11 | 36-16 | 26 | 0 Awans | |||||
3. | Tajfun Jartypory | 11 | 27-14 | 23 | 0 Awans | |||||
4. | Miedzanka Miedzna | 11 | 35-11 | 21 | +1 | |||||
5. | Liwia Łochów | 11 | 24-13 | 21 | +1 | |||||
6. | Wektra Zbuczyn | 11 | 20-14 | 19 | -2 | |||||
7. | Mazovia II Mińsk Maz. | 11 | 13-11 | 15 | +2 | |||||
8. | Nojszewianka Dobre | 11 | 19-25 | 14 | -1 | |||||
9. | ULKS Gołąbek | 11 | 29-30 | 13 | -1 | |||||
10. | Płomień Dębe Wielkie | 11 | 19-30 | 11 | +1 | |||||
11. | Wicher Sadowne | 11 | 14-25 | 11 | -1 | |||||
12. | Błękitni Stoczek Węg | 11 | 16-39 | 8 | +1 Spadek | |||||
13. | Tęcza Stanisławów. | 11 | 8-19 | 7 | -1 Spadek | |||||
14. | Jutrzenka Cegłów . | 11 | 9-34 | 3 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Najlepsi Strzelcy:
16 | Serwatka Daniel | WATRA | ( + 1 ) | |||||||
15 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( + 2 ) | |||||||
14 | Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | |||||||
9 | Tchórzewski Michał | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
8 | Mistewicz Maciej | WATRA | ( + 3 ) | |||||||
7 | Dróżdż Andrzej | FENIX | ||||||||
Pawlak Konrad | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Żelazowski Damian | TAJFUN | |||||||||
6 | Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | ( + 1 ) | |||||||
5 | Borkowski Jakub | LIWIA | ( + 2 ) | |||||||
Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | |||||||||
Paczuski Daniel | WEKTRA | |||||||||
4 | Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | |||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | |||||||||
3 | Gańko Jakub | MAZOVIA II | ||||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA II | |||||||||
Lipka - Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | |||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | |||||||||
Matak Dawid | FENIX | |||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Święch Adrian | WATRA | |||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | |||||||||
2 | Bednarczyk Damian | TAJFUN | ||||||||
Brejnakowski Marcin | LIWIA | |||||||||
Brzostek Przemysław | WICHER | |||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | |||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Kukawski Michał | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Niedziółka Wojciech | WEKTRA | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Osica Dariusz | FENIX | |||||||||
Owsianko Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | |||||||||
Paszkowski Piotr | TĘCZA | |||||||||
Perzanowski Arkadiusz | TĘCZA | |||||||||
Płochocki Tomasz | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Rawski Radosław | MAZOVIA II | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Sobotka Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Strojek Jakub | WEKTRA | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wnorowski Jacek | WATRA | |||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Zawadka Marcin | FENIX | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | |||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Boruciński Arkadiusz | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Cegiełka Michał | WATRA | |||||||||
Ciszkowski Piotr | MAZOVIA II | ( + 1 ) | ||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Gierasimiuk Michał | BŁĘKITNI | |||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | |||||||||
Gołębiewski Tomasz | LIWIA | |||||||||
Gujski Paweł | WATRA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA II | |||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | |||||||||
Jaros Zbigniew | TĘCZA | |||||||||
Jastrzębski Kamil | FENIX | |||||||||
Jastrzębski Piotr | WEKTRA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Klimek Wojciech | MAZOVIA II | |||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA II | |||||||||
Koroś Kamil | WICHER | |||||||||
Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Lipka - Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Lisiecki Piotr | FENIX | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | |||||||||
Markowski Piotr | FENIX | |||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Miernicki Mariusz | WATRA | |||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | |||||||||
Mroszczyk Maciej | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Mysłowski Ariel | WEKTRA | |||||||||
Niemczak Bartosz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | |||||||||
Ojdana Mariusz | BŁĘKITNI | |||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | |||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Osica Waldemar | MAZOVIA II | ( + 1 ) | ||||||||
Ozimek Marcin | WATRA | |||||||||
Panufnik Grzegorz | MIEDZANKA | |||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | |||||||||
Pazio Mateusz | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | |||||||||
Pędzich Kamil | MIEDZANKA | |||||||||
Prokopiak Przemysław | WEKTRA | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Sieradzki Andrzej | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Sobotka Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Strzałkowski Rafał | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Uba Onyenachi Asonye | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Utnicki Marcin | GOŁĄBEK | |||||||||
Uziębało Mariusz | WICHER | |||||||||
Wielądek Łukasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wieliczko Rafał | TAJFUN | |||||||||
Wierzbicki Damian | GOŁĄBEK | |||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | |||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | |||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Ziółkowski Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XI kolejce
XII KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 27/28.10.2012r.
27.10 (Sob) Miedzanka Miedzna (4.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (7.) g.14.00 Miedzna
28.10 (Ndz) Wektra Zbuczyn (6.) vs Liwia Łochów (5.) g.11.00 Krzymosze
28.10 (Ndz) ULKS Gołąbek (9.) vs Nojszewianka Dobre (8.) g.13.00 Gołąbek
28.10 (Ndz) Wicher Sadowne (11.) vs Jutrzenka Cegłów (14.) g.14.00 Sadowne
28.10 (Ndz) Błękitni Stoczek (12.) vs Tęcza Stanisławów (13.) g.14.00 Stoczek Węg.
28.10 (Ndz) Tajfun Jartypory (3.) vs Watra Mrozy (2) g.14.00 Jartypory
28.10 (Ndz) Płomień Dębe Wielkie (10.) vs Fenix Siennica (1.) g.14.00 Siennica
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||