Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 64, wczoraj: 1134
ogółem: 4 767 985
statystyki szczegółowe
14. seria gier na raty i z dużym opóźnieniem w A-klasie (gr. Siedlecka).
Chcesz wiedzieć jakie padły wyniki w poszczególnych meczach tej serii gier? Zastanawiasz się jak aktualnie wygląda klasyfikacja strzelców?
Zgodnie z zapowiadanym terminarze który OZPN Siedlce ustalił w przerwie zimowej zostało rozegrane jedno spotkanie, gdzie Wicher Sadowne pokonał Płomień Dębe Wielkie 4:3. Zima nie odpuszczała dłuższy czas i Siedlecki Związek zdecydował się zmieńić terminy 14 kolejki na 13/14 kwietnia. W drugim wyznaczonym terminie z szóstki pozostałych spotkań także rozegrana została jedna konfrontacja, która była najbardziej interesującą parą tej 14 kolejki, a mianowicie lider z Siennicy pewnie pokonał jednego z kandydatów do awansu - Wektrę Zbuczyn 2:0. Pozostałe spotkania zaplanowane są na inny termin, głównie na 1 maja.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem niektórych spotkań 14 kolejki gier w "Serie A"
(Szczegółowe informacje dot. XIV kolejki i zapowiedź XV serii gier w rozwinięciu)
XIV KOLEJKA | ||||||||||
(30.03/14.04/25.04 i 01.05.13r.) | ||||||||||
30 marca (Sobota) g. 13:15 Józefów - Stadion | Płomień Dębe Wielkie | 3 | : | 4 | Wicher Sadowne | |||||
G. Siporski | R. Wyszomirski | |||||||||
Sędziowie: | M. Malesa | K. Koroś | ||||||||
Jastrzębski | R. Grzenda | M. Ojdana | ||||||||
Sulej | ||||||||||
Zychowicz | ||||||||||
13 kwietnia (Niedziela) g. 16:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 2 | : | 0 | Wektra Zbuczyn | |||||
A. Boruciński | ||||||||||
Sędziowie: | M. Zawadka | |||||||||
Dąbrawa | ||||||||||
Kwaśniewski | ||||||||||
Wolski | ||||||||||
25 kwietnia (Czwartek) g. 17:00 Mińsk Maz. - Stadion | Mazovia II Mińsk Maz. | 0 | : | 1 | Tajfun Jartypory | |||||
D. Żelazowski | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
? | ||||||||||
? | ||||||||||
? | ||||||||||
1 maja (Środa) g. 16:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | : | Tęcza Stanisławów | |||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Firus | ||||||||||
Bibik | ||||||||||
Zachoszcz | ||||||||||
1 maja (Środa) g. 11:00 Dobre - Stadion | Nojszewianka Dobre | : | Błękitni Stoczek Węg. | |||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Wadas | ||||||||||
Stradczuk | ||||||||||
Woliński | ||||||||||
1 maja (Środa) g. 15:00 Łochów - Stadion | Liwia Łochów | : | ULKS Gołąbek | |||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Padysz | ||||||||||
Komar | ||||||||||
Maciołek | ||||||||||
1 maja (Środa) g. 11:00 Cegłów - Stadion | Jutrzenka Cegłów | : | Miedzanka Miedzna | |||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Wojtczyk | ||||||||||
Sulej | ||||||||||
Jastrzębski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 9 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,5 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 43 - 21 | +22 |
2. | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 39 - 20 | +19 |
3. | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 31 - 16 | +15 |
4. | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 26 - 18 | +8 |
5. | 13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 26 - 17 | +9 |
6. | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 38 - 12 | +26 |
7. | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 16 - 14 | +2 |
8. | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 23 - 36 | -13 |
9. | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 23 - 29 | -6 |
10. | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 33 - 35 | -2 |
11. | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 23 - 41 | -18 |
12. | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 19 - 42 | -23 |
13. | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 10 - 22 | -12 |
14. | 13 | 3 | 0 | 3 | 10 | 12 - 39 | -27 |
Najlepsi Strzelcy:
16 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ||||||||
Serwatka Daniel | WATRA | |||||||||
14 | Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ||||||||
11 | Tchórzewski Michał | TAJFUN | ||||||||
9 | Mistewicz Maciej | WATRA | ||||||||
8 | Dróżdż Andrzej | FENIX | ||||||||
Pawlak Konrad | FENIX | |||||||||
7 | Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | ||||||||
Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | |||||||||
Żelazowski Damian | TAJFUN | |||||||||
6 | Borkowski Jakub | LIWIA | ||||||||
Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | |||||||||
5 | Paczuski Daniel | WEKTRA | ||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | |||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | |||||||||
4 | Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | ||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Matak Dawid | FENIX | |||||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Osica Dariusz | FENIX | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Święch Adrian | WATRA | |||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | |||||||||
3 | Gańko Jakub | / | MAZOVIA / TĘCZA | |||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Koroś Kamil | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA | |||||||||
Lipka - Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | |||||||||
Markowski Piotr | FENIX | |||||||||
Owsianko Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Paszkowski Piotr | TĘCZA | |||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
Strojek Jakub | WEKTRA | |||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | |||||||||
Wnorowski Jacek | WATRA | |||||||||
Zawadka Marcin | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | |||||||||
2 | Bednarczyk Damian | TAJFUN | ||||||||
Boruciński Arkadiusz | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Brejnakowski Marcin | LIWIA | |||||||||
Brzostek Przemysław | WICHER | |||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | |||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Kukawski Michał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Lisiecki Piotr | FENIX | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Mianowicz Łukasz | WICHER | |||||||||
Niedziółka Wojciech | WEKTRA | |||||||||
Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | |||||||||
Perzanowski Arkadiusz | TĘCZA | |||||||||
Płochocki Tomasz | WATRA | |||||||||
Prokopiak Przemysław | WEKTRA | |||||||||
Rawski Radosław | MAZOVIA | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Sobotka Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Trędowicz Adam | MAZOVIA | |||||||||
Uba Onyenachi Asonye | BŁĘKITNI | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wieliczko Rafał | TAJFUN | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wyszomirski Rafał | WICHER | ( + 2 ) | ||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | |||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Cegiełka Michał | WATRA | |||||||||
Ciostek Piotr | GOŁĄBEK | |||||||||
Ciszkowski Piotr | MAZOVIA | |||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Czmoch Adrian | MAZOVIA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Duda Rafał | JUTRZENKA | |||||||||
Gierasimiuk Michał | BŁĘKITNI | |||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | |||||||||
Gołębiewski Tomasz | LIWIA | |||||||||
Grzenda Rafał | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Gujski Paweł | WATRA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA | |||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | |||||||||
Jaros Zbigniew | TĘCZA | |||||||||
Jastrzębski Kamil | FENIX | |||||||||
Jastrzębski Piotr | WEKTRA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Klimek Wojciech | MAZOVIA | |||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA | |||||||||
Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kozioł Patryk | LIWIA | |||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Lipka - Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Malesa Mateusz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Miernicki Mariusz | WATRA | |||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | |||||||||
Mroszczyk Maciej | WATRA | |||||||||
Mysłowski Ariel | WEKTRA | |||||||||
Niemczak Bartosz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | |||||||||
Ojdana Mariusz | BŁĘKITNI | |||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | |||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Osica Waldemar | MAZOVIA | |||||||||
Ostrowski Mirosław | TĘCZA | |||||||||
Ozimek Marcin | WATRA | |||||||||
Panufnik Grzegorz | MIEDZANKA | |||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | |||||||||
Pazio Mateusz | TAJFUN | |||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | |||||||||
Pędzich Kamil | MIEDZANKA | |||||||||
Pędzich Łukasz | TAJFUN | |||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | |||||||||
Rutkowski Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Sieradzki Andrzej | FENIX | |||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Sobotka Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Strzałkowski Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Sulej Damian | GOŁĄBEK | |||||||||
Utnicki Marcin | GOŁĄBEK | |||||||||
Uziębało Mariusz | WICHER | |||||||||
Wielądek Łukasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wielgo Piotr | FENIX | |||||||||
Wierzbicki Damian | GOŁĄBEK | |||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | |||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | |||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | |||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Ziółkowski Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XIV kolejce
XV KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 20/21.04.2013r.
20.04 (Sob) Tęcza Stanisławów (13.) vs Nojszewianka Dobre (9.) g.16.30 Stanisławów
21.04 (Ndz) Miedzanka Miedzna (6.) vs Fenix Siennica (1. ) g.11.00 Miedzna
21.04 (Ndz) Wektra Zbuczyn (4.) vs Wicher Sadowne (8. ) g.12.00 Krzymosze
21.04 (Ndz) Tajfun Jartypory (3.) vs Liwia Łochów (5.) g.15.00 Jartypory
21.04 (Ndz) ULKS Gołąbek (10.) vs Jutrzenka Cegłów (14.) g.15.00 Olszyc
21.04 (Ndz) Płomień Dębe Wielkie (11.) vs Watra Mrozy (2.) g.15.00 Mrozy
21.04 (Ndz) Błękitni Stoczek (12.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (7.) g.17.00 Stoczek Węg.
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||