Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 155, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 774
statystyki szczegółowe
Za nami 20.kolejka gier w A-klasie (gr. Siedlecka).
Chcesz wiedzieć jakie padły wyniki w poszczególnych meczach? Gdzie była największa rywalizacja? Zastanawiasz się jak aktualnie wygląda klasyfikacja strzelców?
Po piątkowych opadach zastanawialiśmy się w ogóle czy dojdzie do skutku jakiś mecz w A klasie Siedleckiej. Jednak udało się rozegrać 20 kolejkę może nie w całości jedyny mecz w Łochowie został przełożony. Na boisku Liwii wylał Liw :D . W meczu otwierającym kolejkę Wektra pewnie 4:0 pokonała zespół ze Stoczka Węgrowskiego. W sobotę jeszcze Tęcza wygrała na ciężkim terenie z Wichrem 1:2. Niedzielne spotkanie rozpoczął klasy na szczycie gdzie nowym liderem po wygranej w Siennicy zostali zawodnicy Watry (1:2 zakończyło się spotkanie). Płomień Dębe Wielkie rozbił ULKS Gołąbek 6:0, jest to ich szósty mecz bez porażki. Dwa ostatnie niedzielne mecze zakończyły się takimi samymi rezultatami, a mianowicie 1:1 w Miedznej i Cegłowie
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Szczegółowe informacje dot. XX kolejki i zapowiedź XXI serii gier w rozwinięciu)
XX KOLEJKA | ||||||||||
(25/26.05.13r.) | ||||||||||
25 maja (Sobota) g. 11:00 Krzymosze - Stadion | Wektra Zbuczyn | 4 | : | 0 | Błękitni Stoczek Węg. | |||||
S. Marczak | ||||||||||
Sędziowie: | P. Prochenka | |||||||||
Tomaszewski | M. Mruz | |||||||||
Nasiłowski | B. Jastrzębski | |||||||||
Nasiłowska | ||||||||||
25 maja (Sobota) g. 16:00 Sadowne - Stadion | Wicher Sadowne | 1 | : | 2 | Tęcza Stanisławów | |||||
R. Wyszomirski | J. Gańko | |||||||||
Sędziowie: | M. Ostrowski | |||||||||
Jastrzębski | ||||||||||
Sęktas | ||||||||||
Wadas | ||||||||||
??? g. ??:?? Łochów. - Stadion | Liwia Łochów | - | : | - | Mazovia II Mińsk Maz. | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Pniewski | ||||||||||
Sęktas | ||||||||||
Brzozowski | ||||||||||
26 maja (Niedziela) g. 16:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 1 | : | 2 | Watra Mrozy | |||||
D. Matak | M. Mistewicz | |||||||||
Sędziowie: | M. Cegiełka | |||||||||
Walecki | ||||||||||
J | ||||||||||
Dąbrowa | ||||||||||
26 maja (Niedziela) g. 17:00 Jóżefów - Stadion | Płomień Dębe Wielkie | 6 | : | 0 | ULKS Gołąbek | |||||
D. Głuchowski | ||||||||||
Sędziowie: | P. Kiszczak | |||||||||
Jenda | M. Kowalczyk | |||||||||
Kwiatkowski | M. Kukawski | |||||||||
Wójcicki | Ł. Kukawski | |||||||||
26 maja (Niedziela) g. 18:00 Cegłów - Stadion | Jutrzenka Cegłów | 1 | : | 1 | Nojszewianka Dobre | |||||
K. Branicki | K. Gadomski | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Zachoszcz | ||||||||||
Firus | ||||||||||
Kwaśniewski | ||||||||||
26 maja (Niedziela) g. 18:00 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 1 | : | 1 | Tajfun Jartypory | |||||
M. Wójcik | P. Adamski | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Wojtczyk | ||||||||||
Sulej | ||||||||||
Foryś | ||||||||||
Łączna liczba bramek :20 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,33 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasyfikacja strzelców:
20 | Serwatka Daniel | WATRA | ||||||||
18 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ||||||||
16 | Karasiński Krzysztof | GOŁĄBEK | ||||||||
11 | Mistewicz Maciej | WATRA | ( + 1 ) | |||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | |||||||||
10 | Żelazowski Damian | TAJFUN | ||||||||
9 | Borkowski Jakub | LIWIA | ||||||||
Pawlak Konrad | FENIX | |||||||||
Wyszomirski Rafał | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
8 | Cabaj Mariusz | GOŁĄBEK | ||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | ( + 2 ) | ||||||||
Dróżdż Andrzej | FENIX | |||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | |||||||||
7 | Matak Dawid | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Sobotka Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Wielgosz Piotr | GOŁĄBEK | |||||||||
6 | Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ||||||||
Mruz Michał | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Osica Dariusz | FENIX | |||||||||
Paczuski Daniel | WEKTRA | |||||||||
5 | Gańko Jakub | / | MAZOVIA / TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Lipka - Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | |||||||||
Maciejewski Michał | FENIX | |||||||||
Marczak Sebastian | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Szydłowski Łukasz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Święch Adrian | WATRA | |||||||||
4 | Koroś Kamil | WICHER | ||||||||
Kukawski Michał | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Prochenka Paweł | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
Trędowicz Adam | MAZOVIA | |||||||||
Wąsowski Krzysztof | JUTRZENKA | |||||||||
3 | Wnorowski Jacek | WATRA | ||||||||
Boruciński Arkadiusz | FENIX | |||||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | |||||||||
Gierasimiuk Michał | BŁĘKITNI | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kowalczyk Karol | LIWIA | |||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA | |||||||||
Lisiecki Piotr | FENIX | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Markowski Piotr | FENIX | |||||||||
Mianowicz Łukasz | WICHER | |||||||||
Owsianko Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Paszkowski Piotr | TĘCZA | |||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | |||||||||
Prokopiak Przemysław | WEKTRA | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Strojek Jakub | WEKTRA | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Wójcik Michał | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
2 | Żaboklicki Marcin | NOJSZEWIANKA | ||||||||
Bednarczyk Damian | TAJFUN | |||||||||
Branica Rafał | GOŁĄBEK | |||||||||
Branicki Karol | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Brejnakowski Marcin | LIWIA | |||||||||
Brzostek Przemysław | WICHER | |||||||||
Cegiełka Michał | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Dębkowski Tomasz | WICHER | |||||||||
Duda Rafał | JUTRZENKA | |||||||||
Jagielak Sylwester | WEKTRA | |||||||||
Jastrzębski Bartosz | WEKTRA | ( + 1 ) | ||||||||
Jaszczuk Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Kielczyk Adrian | TĘCZA | |||||||||
Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Lipka - Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Niedziółka Wojciech | WEKTRA | |||||||||
Omelańczuk Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Ostrowski Mirosław | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | |||||||||
Perzanowski Arkadiusz | TĘCZA | |||||||||
Pędzich Kamil | MIEDZANKA | |||||||||
Płochocki Tomasz | WATRA | |||||||||
Rawski Radosław | MAZOVIA | |||||||||
Rutkowski Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Sieradzki Andrzej | FENIX | |||||||||
Sobotka Karol | MIEDZANKA | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Uba Onyenachi Asonye | BŁĘKITNI | |||||||||
Utnicki Marcin | GOŁĄBEK | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wielądek Łukasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wieliczko Rafał | TAJFUN | |||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | |||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Woźniak Adam | LIWIA | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
1 | Adamski Piotr | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
Antosiewicz Marcin | FENIX | |||||||||
Badurek Adam | WICHER | |||||||||
Borkowski Kamil | WEKTRA | |||||||||
Borkowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Chodubski Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Ciostek Piotr | GOŁĄBEK | |||||||||
Ciszkowski Piotr | MAZOVIA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Czerwonka Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Czmoch Adrian | MAZOVIA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Florowski Sylwester | TĘCZA | |||||||||
Gadomski Krzysztof | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Gałązka Piotr | LIWIA | |||||||||
Golec Kamil | WEKTRA | |||||||||
Gołębiewski Tomasz | LIWIA | |||||||||
Grzenda Rafał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Gujski Paweł | WATRA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA | |||||||||
Handzel Kamil | WEKTRA | |||||||||
Jaros Zbigniew | TĘCZA | |||||||||
Jasiński Przemysław | WEKTRA | |||||||||
Jastrzębski Kamil | FENIX | |||||||||
Jastrzębski Piotr | WEKTRA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Karłowicz Patryk | LIWIA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Klimek Wojciech | MAZOVIA | |||||||||
Kocon Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Korczyński Karol | MAZOVIA | |||||||||
Kozioł Patryk | LIWIA | |||||||||
Kruszewski Michał | GOŁĄBEK | |||||||||
Kukawski Łukasz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Leonardziak Krzysztof | TĘCZA | |||||||||
Maciejewski Marek | FENIX | |||||||||
Malesa Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Malinowski Eryk | JUTRZENKA | |||||||||
Markowski Konrad | TAJFUN | |||||||||
Mazur Łukasz | GOŁĄBEK | |||||||||
Miernicki Mariusz | WATRA | |||||||||
Mikołajewski Karol | TAJFUN | |||||||||
Mroszczyk Maciej | WATRA | |||||||||
Mysłowski Ariel | WEKTRA | |||||||||
Niemczak Bartosz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowacki Damian | TĘCZA | |||||||||
Ojdana Mariusz | BŁĘKITNI | |||||||||
Okrzeja Konrad | FENIX | |||||||||
Ołowski Tomasz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Osica Waldemar | MAZOVIA | |||||||||
Ozimek Marcin | WATRA | |||||||||
Panufnik Grzegorz | MIEDZANKA | |||||||||
Pazio Daniel | TAJFUN | |||||||||
Pazio Mateusz | TAJFUN | |||||||||
Pędzich Łukasz | TAJFUN | |||||||||
Rowicki Radosław | FENIX | |||||||||
Rucikowski Paweł | GOŁĄBEK | |||||||||
Rutkowski Mariusz | JUTRZENKA | |||||||||
Sadocha Maciej | TĘCZA | |||||||||
Skibiński Sebastian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Skura Marek | LIWIA | |||||||||
Sobotka Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Sołoniewicz Kamil | GOŁĄBEK | |||||||||
Staska Maciej | WATRA | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Strzaliński Paweł | GOŁĄBEK | |||||||||
Strzałkowski Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Sulej Damian | GOŁĄBEK | |||||||||
Szczęsny Karol | FENIX | |||||||||
Uziębało Mariusz | WICHER | |||||||||
Wielgo Piotr | FENIX | |||||||||
Wierzbicki Damian | GOŁĄBEK | |||||||||
Wierzbicki Michał | GOŁĄBEK | |||||||||
Wołynko Maurycy | TAJFUN | |||||||||
Wycech Szymon | WICHER | |||||||||
Wysocki Jarosław | LIWIA | |||||||||
Zalewski Damian | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Ziółkowski Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XVIII kolejce i zaległym spotkaniu ( Miedzanka : Wektra)
XXI KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 29/30.05.2013r.
29.05 (Śr) Tęcza Stanisławów (9) vs Wektra Zbuczyn (4.) g.17.00 Stanisławów
29.05 (Śr) Błękitni Stoczek (12.) vs Miedzanka Miedzna (6.) g.17.00 Stoczek Węg.
29.05 (Śr) Tajfun Jartypory (3.) vs ULKS Gołąbek (11.) g.17.00 Jartypory
30.05 (Czw) Watra Mrozy (1.) vs Wicher Sadowne (7. ) g.15.00 Mrozy
30.05 (Czw) Liwia Łochów (5.) vs Płomień Dębe Wielkie (8) g.16.00 Łochów
30.05 (Czw) Mazovia II Mińsk Maz. (10.) vs Jutrzenka Cegłów (14.) g.17.00 Mińsk Maz.
30.05 (Czw) Nojszewianka Dobre (13.) vs Fenix Siennica (2. ) g.18.00 Dobre
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
XXII KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 01/02.06.2013r.
01.06 (Sob) Wicher Sadowne (7. ) vs Nojszewianka Dobre (13.) g.16.00 Sadowne
01.06 (Sob) Jutrzenka Cegłów (14.) vs Liwia Łochów (5.) g.18.00 Cegłów
02.06 (Ndz) Wektra Zbuczyn (4.) vs Watra Mrozy (1.) g.12.00 Krzymosze
02.06 (Ndz) ULKS Gołąbek (11.) vs Błękitni Stoczek (12.) g.15.00 Olszyc
02.06 (Ndz) Fenix Siennica (2. ) vs Mazovia II Mińsk Maz. (10.) g.16.00 Siennica
02.06 (Ndz) Miedzanka Miedzna (6.) vs Tęcza Stanisławów (9) g.17.00 Miedzna
02.06 (Ndz) Płomień Dębe Wielkie (8) vs Tajfun Jartypory (3.) g.17.00 Józefów
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
watra to gorna tabela okregowki z taka gra
hehe dobre :D
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||