Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 23, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 642
statystyki szczegółowe
W 3 kolejce aż w sześciu spotkania górą byli gospodarze. Jedyne spotkanie w Ostrówku wygrała Cegłowska Jutrzenka strzelając im aż 6 bramek. Nie zawiodły nasz drużyny z czuba tabeli Tajfun gładko 5:0 ograł Grodzisk Krzymosze, Płomień pokonał Nojszewiankę Dobre 4:1 a natomiast Tęcza Stanisławów pokonała po heroicznym spotkaniu mocną Liwie 3:2. Beniaminek z Żeliszewa znów dopisał 3 pkt do swojego konta, tym razem przeciwko Stoczkowi Węgrowskiemu. Mazovia II pokonała niżej notowany Wicher 2:0 i wreszcie faworyzowana Miedzanka zgarnęła 3 pkt w spotkaniu ze spadkowicze z LO - Orłem Unin (4:3).
W klasyfikacji strzelców cała czwórka dołożyła po trafieniu. Na prowadzeniu non stop Maciej Sadocha z 7 trafieniami (Tęcza), po 4 bramki mają Jakub Borkowski (Liwia), Rafał Polkowski (Jastrząb) i Mariusz kopacz (Ostrówek).
Zapraszamy do przeczytania podsumowania 3 kolejki A klasy w sezonie 2013/14.
III KOLEJKA | ||||||||||
(07/08.09.13r.) | ||||||||||
7 wrzesień (Sobota) g. 15:00 Stanisławów - Stadion | Tęcza Stanisławów | 3 | : | 2 | Liwia Łochów | |||||
S. Rejmer | J. Borkowski | |||||||||
Sędziowie: | M. Sadocha | D. Nowak | ||||||||
Jastrzębski M. | ||||||||||
Zychowicz | ||||||||||
Jastrzębski D. | ||||||||||
7 wrzesień (Sobota) g. 16:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 5 | : | 0 | Grodzisk Krzymosze | |||||
A. Gąsior | ||||||||||
Sędziowie: | J. Pełka | |||||||||
Wojtczyk | M. Tchórzewski | |||||||||
Stradczuk | ||||||||||
Kaim M. | ||||||||||
7 wrzesień (Sobota) g. 16:00 Mińsk Maz. - Stadion | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2 | : | 0 | Wicher Sadowne | |||||
D. Kalinowski | ||||||||||
Sędziowie: | K. Krzyżanowski | |||||||||
Macioek | ||||||||||
Firus | ||||||||||
Lusawa | ||||||||||
8 wrzesień (Niedziela) g.11:00 Żeliszew - Stadion | Jastrząb Żeliszew | 3 | : | 2 | Błękitni Stoczek Węg. | |||||
E. Polkowski | A. Strąk | |||||||||
Sędziowie: | C. Polkowski | "Samobój" | ||||||||
Pniewski | R. Polkowski | |||||||||
Krzyżanowski | ||||||||||
Mucha | ||||||||||
8 wrzesień (Niedziela) g.14:00 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 4 | : | 3 | Orzeł Unin | |||||
S. Hawari | D. Aluchnia | |||||||||
Sędziowie: | M. Chabiera | |||||||||
Krystosiak | Dż.Hawari | |||||||||
Foryś | ||||||||||
Zychowicz | ||||||||||
8 wrzesień (Niedziela) g.16:00 Ostrówek - Stadion | LKS Ostrówek | 3 | : | 6 | Jutrzenka Cegłów | |||||
M. Dziubiela | D. Wójcik | |||||||||
Sędziowie: | M. Kopacz | M. Wadas | ||||||||
Zachoszcz | R. Kazula | D. Czerwonka | ||||||||
Łukasiuk | M. Śluzek | |||||||||
Łada | ||||||||||
8 wrzesień (Niedziela) g.16:30 Ruda - Stadion | Płomień Dębe Wielkie | 4 | : | 1 | Nojszewianka Dobre | |||||
P. Kowalski | K. Korczyński | |||||||||
Sędziowie: | M. Kowalczyk . | |||||||||
Jenda P. | A. Mróz | |||||||||
Nasiłowski | ||||||||||
Witkowski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 38 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 5,42 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 10 - 3 | +7 |
2. | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 11 - 6 | +5 |
3. | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9 - 4 | +5 |
4. | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 8 - 4 | +4 |
5. | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 7 - 7 | 0 |
6. | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 - 2 | +2 |
7. | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 9 - 10 | -1 |
8. | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 - 6 | 0 |
9. | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 7 - 7 | 0 |
10. | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 - 7 | +1 |
11. | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 - 9 | -3 |
12. | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 - 9 | -6 |
13. | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 - 10 | -8 |
14. | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 - 11 | -6 |
Klasyfikacja strzelców:
7 | Sadocha Maciej | TĘCZA | ( + 1 ) | |||||||
4 | Borkowski Jakub | LIWIA | ( + 1 ) | |||||||
Kopacz Mariusz | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Polkowski Rafał | | JASTRZĄB | ( + 1 ) | |||||||
3 | Aluchnia Damian | ORZEŁ | ( + 3 ) | |||||||
Gąsior Andrzej | TAJFUN | ( + 3 ) | ||||||||
Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Kowalski Paweł | | PŁOMIEŃ | ( + 2 ) | |||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | ( + 2 ) | ||||||||
| ||||||||||
2 | Hawari Samir | MIEDZANKA | ( + 2 ) | |||||||
Kazula Rafał | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Korczyński Karol | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Malesa Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Polkowski Cezary | | JASTRZĄB | ( + 1 ) | |||||||
Rejmer Seweryn | TĘCZA | ( + 2 ) | ||||||||
Sosnowski Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | |||||||||
Wołynko Maurycy | TAJFUN | |||||||||
Wójcik Damian | JUTRZENKA | ( + 2 ) | ||||||||
Wysokiński Michał | GRODZISK | |||||||||
| ||||||||||
1 | Adamski Piotr | TAJFUN | ||||||||
Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Brych Piotr | ORZEŁ | |||||||||
Chabiera Michał | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Czerwonka Daniel | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Dziubiela Marcin | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Goździk Artur | MAZOVIA | |||||||||
Kalinowski Daniel | MAZOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Kowalczyk Konrad | | LIWIA | ||||||||
Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Kuczerenko Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Kukawski Łukasz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Mianowicz Łukasz | WICHER | |||||||||
Mianowski Sebastian | ORZEŁ | |||||||||
Mróz Arkadiusz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Nowak Dariusz | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
Polkowski Eugeniusz | JASTRZĄB | ( + 1 ) | ||||||||
Popławski Jakub | MAZOVIA | |||||||||
Pszczółkowski Daniel | TĘCZA | |||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Rozbicki Konrad | WICHER | |||||||||
Ryżko Piotr | TĘCZA | |||||||||
Stelmach Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
Suski Bartosz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Śluzek Marcin | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wieliczko Rafał | TAJFUN | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Zenik Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
Ziółek Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w II kolejce 31.08/01.09)
IV KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 11.09.2013r.
11.09 (Śr) Grodzisk Krzymosze (13.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (6.) g.16.30 Krzymosze
11.09 (Śr) Liwia Łochów (10.) vs Tajfun Jartypory (1.) g.16.30 Łochów
11.09 (Śr) Płomień Dębe Wielkie (3.) vs Jastrząb Żeliszew (5.) g.16.30 Ruda
11.09 (Śr) Wicher Sadowne (12.) vs Miedzanka Miedzna (8.) g.16.30 Sadowne
11.09 (Śr) Orzeł Unin (11.) vs LKS Ostrówek (9.) g.16.30 Unin
11.09 (Śr) Nojszewianka Dobre (14.) vs Jutrzenka Cegłów (4.) g.16.30 Dobre
11.09 (Śr) Błękitni Stoczek (7.) vs Tęcza Stanisławów (2.) g.16.30 Stoczek Węg.
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabel
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||