Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 332, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 951
statystyki szczegółowe
A-klasy Siedlecka rozegrała 13 kolejkę spotkań w sezonie 2013/14
Runda jesienna dobiegła końca w A klasie siedleckiej. Faworyci nie zawiedli i odnieśli cenne wygrane przed snem zimowym. Płomień pokonał w Krzymoszach Grodzisk 1:0, Tajfun rozgromił w Cegłowie Jutrzenkę 4:0. Miedzanka Miedzna 2:0 pokonała czerwona latarnie z Dobrego. LKS Ostrówek do ostatnich minut walczył o 3 pkt z mińską Mazovią II (2:1). Bardzo ciekawe widowisko oglądało się w Uninie gdzie ostatecznie Orzeł 2:1, wydusił punkty z stanisławowska Tęcza. Liwia pokonała ekipę ze Stoczka w stosunku 2:0. Jedyny podział punktów padł w Sadownem, gdzie Wicher rywalizował z beniaminkiem z Żeliszewa (2:2).
Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna) z 12 trafieniami jest królem strzelców po rundzie jesiennej. Rafał Polkowski (Jastrząb Żeliszew) i Maciej Sadocha (Tęcza Stanisławów) mają po 11 bramek i zimę spędza na drugiej pozycji w klasyfikacji strzelców A klasy. Michał Wadas (Jutrzenka Cegłów) 10 goli w tej rundzie i trzecia pozycja na półmetku rozgrywek.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
XIII KOLEJKA | ||||||||||
(9/10.11.13r.) | ||||||||||
9 listopad (Sobota) g. 13:30 Sadowne - Stadion | Wicher Sadowne | 2 | : | 2 | Jastrząb Żeliszew | |||||
K. Akonom | R. Polkowski | |||||||||
Sędziowie: | E. Polkowski | |||||||||
Sulej | ||||||||||
Firus | ||||||||||
Wadas | ||||||||||
10 listopad (Niedziela) g. 13:00 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 2 | : | 0 | Nojszewianka Dobre | |||||
Dż. Hawari | ||||||||||
Sędziowie: | M. Chabiera | |||||||||
Borkowski | ||||||||||
Seredziuk | ||||||||||
Jastrzębski T. | ||||||||||
10 listopad (Niedziela) g. 13:00 Cegłów - Stadion | Jutrzenka Cegłów | 0 | : | 4 | Tajfun Jartypory | |||||
M. Mazurek | ||||||||||
Sędziowie: | M. Wołynko | |||||||||
Kaim R. | A. Gąsior | |||||||||
Parchomenko | R. Wieliczko | |||||||||
Gałązka | ||||||||||
10 listopad (Niedziela) g. 13:00 Ostrówek - Stadion | LKS Ostrówek | 2 | : | 1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |||||
M. Kopacz | J. Popławski | |||||||||
Sędziowie: | P. Oniśk | |||||||||
Adaśko | ||||||||||
Świnarski | ||||||||||
Mielniczuk | ||||||||||
10 listopad (Niedziela) g. 13:00 Łochów - Stadion | Liwia Łochów | 2 | : | 0 | Błękitni Stoczek Węg. | |||||
K. Bobowski | ||||||||||
Sędziowie: | E. Branicki | |||||||||
Jenda | ||||||||||
Ołowski | ||||||||||
Krystosiak | ||||||||||
10 listopad (Niedziela) g. 13:00 Unin - Stadion | Orzeł Unin | 2 | : | 1 | Tęcza Stanisławów | |||||
M. Braniewski | Ł. Kielak | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Dąbrowa | ||||||||||
Belka | ||||||||||
Moreń | ||||||||||
10 listopad (Niedziela) g. 13:30 Krzymosze - Stadion | Grodzisk Krzymosze | 0 | : | 1 | Płomień Dębe Wielkie | |||||
M. Malesa | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Tomaszewski | ||||||||||
Padysz | ||||||||||
Guliyan | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 19 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 2,70 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 32 - 13 | +19 |
2. | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 31 - 11 | +20 |
3. | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 25 - 16 | +9 |
4. | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 24 - 23 | +1 |
5. | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 33 - 26 | +7 |
6. | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 24 - 24 | 0 |
7. | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 26 - 30 | -4 |
8. | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 24 - 19 | +5 |
9. | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 26 - 27 | -1 |
10. | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 23 - 24 | -1 |
11. | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 25 - 33 | -8 |
12. | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 - 30 | -12 |
13. | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 19 - 32 | -13 |
14. | 13 | 3 | 0 | 3 | 10 | 19 - 41 | -22 |
Klasyfikacja strzelców:
12 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( + 1 ) | |||||||
11 | Polkowski Rafał | JASTRZĄB | ( + 1 ) | |||||||
Sadocha Maciej | TĘCZA | |||||||||
| ||||||||||
10 | Wadas Michał | JUTRZENKA | ||||||||
9 | Borkowski Jakub | LIWIA | ||||||||
Kopacz Mariusz | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Wieliczko Rafał | | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
8 | Aluchnia Damian | | ORZEŁ | |||||||
Popławski Jakub | MAZOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
7 | Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | ||||||||
| ||||||||||
6 | Hawari Samir | MIEDZANKA | ||||||||
Polkowski Eugeniusz | JASTRZĄB | ( + 1 ) | ||||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | |||||||||
5 | Gąsior Andrzej | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
Malesa Mateusz | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Malinowski Eryk | JUTRZENKA | |||||||||
Ziółek Łukasz | | ORZEŁ | ||||||||
4 | Braniewski Mateusz | ORZEŁ | ( + 2 ) | |||||||
Chabiera Michał | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Cielemęcki Artur | GRODZISK | |||||||||
Damętko Sławomir | OSTRÓWEK | |||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | |||||||||
Korczyński Karol | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
Mianowicz Łukasz | | WICHER | ||||||||
Polkowski Cezary | JASTRZĄB | |||||||||
Rejmer Seweryn | TĘCZA | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wysokiński Michał | GRODZISK | |||||||||
3 | Duda Rafał | JUTRZENKA | ||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA | |||||||||
Klewek Paweł | GRODZISK | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Kowalski Paweł | PŁOMIEŃ | |||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Piesio Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
Prokurat Damian | GRODZISK | |||||||||
Reda Maciej | TĘCZA | |||||||||
Roguski Dominik | JASTRZĄB | |||||||||
Rozbicki Konrad | WICHER | |||||||||
Ryżko Piotr | TĘCZA | |||||||||
Sosnowski Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Wołynko Maurycy | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
Wójcik Damian | JUTRZENKA | |||||||||
2 | Adamski Piotr | TAJFUN | ||||||||
Akonom Konrad | WICHER | ( + 2 ) | ||||||||
Bobowski Krystian | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Gąsienica Albert | MAZOVIA | |||||||||
Jóźwiak Paweł | JASTRZĄB | |||||||||
Kazula Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kowalczyk Konrad | LIWIA | |||||||||
Kruk Mariusz | GRODZISK | |||||||||
Krzyśpiak Cezary | ORZEŁ | |||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA | |||||||||
Kukawski Łukasz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Matysiak Damian | ORZEŁ | |||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | |||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Rastawicki Jakub | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Borkowski Maciej | GRODZISK | |||||||||
Branicki Eryk | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Branicki Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Brych Piotr | ORZEŁ | |||||||||
Ciszkowski Piotr | MAZOVIA | |||||||||
Czerwonka Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Dziubiela Marcin | OSTRÓWEK | |||||||||
Ekiert Marek | ORZEŁ | |||||||||
Gadomski Krzysztof | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Gańko Jakub | TĘCZA | |||||||||
Gasek Marcin | JASTRZĄB | |||||||||
Gmiter Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Gochna Mateusz | TĘCZA | |||||||||
Goździk Artur | MAZOVIA | |||||||||
Jakubaszek Cezary | ORZEŁ | |||||||||
Jankowski Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Kajtowski Kamil | ORZEŁ | |||||||||
Kalinowski Daniel | MAZOVIA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Kielak Łukasz | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Kisiel Paweł | ORZEŁ | |||||||||
Kocon Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Kozanka - Lipka Artur | OSTRÓWEK | |||||||||
Księżopolski Kamil | GRODZISK | |||||||||
Kuczerenko Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Lipiński Przemysław | GRODZISK | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Łubian Albert | ORZEŁ | |||||||||
Maliszewski Grzegorz | LIWIA | |||||||||
Mianowski Sebastian | ORZEŁ | |||||||||
Michalak Konrad | GRODZISK | |||||||||
Mróz Arkadiusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowak Dariusz | LIWIA | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Oniśk Paweł | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Owsianka Łukasz | MIEDZANKA | |||||||||
Pabian Bartłomiej | BŁĘKITNI | |||||||||
Pałyska Bartosz | ORZEŁ | |||||||||
Parzyszek Leszek | ORZEŁ | |||||||||
Prokurat Mateusz | GRODZISK | |||||||||
Pszczółkowski Daniel | TĘCZA | |||||||||
Puchała Erwin | LIWIA | |||||||||
Radomski Maciej | MAZOVIA | |||||||||
Rogala Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Stelmach Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
Stępień Michał | OSTRÓWEK | |||||||||
Strzałkowski Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Suski Bartosz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Szostak Konrad | JASTRZĄB | |||||||||
Szyszko Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Śluzek Marcin | JUTRZENKA | |||||||||
Uziębło Adam | WICHER | |||||||||
Walas Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Wycech Szymon | WICHER | |||||||||
Wysocki Marek | LIWIA | |||||||||
Wysokiński Łukasz | GRODZISK | |||||||||
Zenik Bartosz | BŁĘKITNI |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XIII kolejce (9/10.11)
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||