Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 2, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 621
statystyki szczegółowe
19 kolejka prawie w większości nie przyniosła nam niespodzianek. Jedynym wyjątkiem i to trochę śmiesznym jest mecz w Ostrówku gdzie miejscowy LKS poległ 0:2 z grającym całe spotkanie w "10" Grodziskiem Krzymosze. Wiatr w żagiel nabiera Miedzanka Miedzna po łatwym zwycięstwie nad Liwią Łochów 3:0. Orzeł Unin co prawda wygrał swoje spotkanie, ale rozmiary zwycięstwa nie pokazują miejsc dzielących drużyny Nojszewianki i Orła w tabeli. Rezerwy mińskiej Mazovii gładko 7:0 pokonali bardzo słabo spisujący się ostatnio Stoczek. Dużo szczęścia w zwycięstwie mieli zawodnicy Jastrzębia Żeliszew pokonując Tęcze Stanisławów 1:2. Jutrzenka zrealizowała swój plan i dopisała 3 oczka w meczu przeciwko Wichrowi Sadowne. W hitowym spotkaniu (Tajfun vs Płomień) padł remis 2:2 taki jak nasi redaktorzy typowali w ciemno przed spotkaniem.Do końca sezonu zostało już tylko 7 spotkań, a my wciąż nie widzimy samotnego lidera na finiszu...
Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna), Rafał Wieliczko (Tajfun Jartypory) i Rafał Polkowski (Jastrząb Żeliszew) żaden z wymienionych nie zdobył bramki w ten weekend. Najlepszym strzelcem w 19 kolejce okazał się Jakub Popławski (Mazovia II Mińsk Maz.) który ma już 12 trafień na koncie
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
XIX KOLEJKA | ||||||||||
(03/04.05.14r.) | ||||||||||
03 maja (Sobota) g. 13:00 Stanisławów - Stadion | Tęcza Stanisławów | 1 | : | 2 | Jastrząb Żeliszew | |||||
P. Milerski | P. Jóźwiak | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Krystosiak | ||||||||||
Parchomenko | ||||||||||
Kosobudzki | ||||||||||
03 maja (Sobota) g. 16:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 2 | : | 2 | Płomień Dębe Wielkie | |||||
J. Pełka | D. Głuchowski | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Kwaśniewski | ||||||||||
Nasiłowska | ||||||||||
Ławecki | ||||||||||
04 maja (Niedziela) g. 11:00 Mińsk Maz. - Stadion | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 7 | : | 0 | Błękitni Stoczek Węg. | |||||
J. Popławski | ||||||||||
Sędziowie: | M. Kowalczyk | |||||||||
Lusawa | Ł. Gagaska | |||||||||
Dąbrawa | ||||||||||
Stradczuk | ||||||||||
04 maja (Niedziela) g. 14:00 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 3 | : | 0 | Liwia Łochów | |||||
B. Pabian | ||||||||||
Sędziowie: | Ł. Owsianka | |||||||||
Wójcicki | ||||||||||
Dębski | ||||||||||
Brzozowski | ||||||||||
04 maja (Niedziela) g. 16:00 Ostrówek - Stadion | LKS Ostrówek | 0 | : | 2 | Grodzisk Krzymosze | |||||
M. Wysokiński | ||||||||||
Sędziowie: | P. Klewek | |||||||||
Ołowski | ||||||||||
Mucha | ||||||||||
Wójcik | ||||||||||
04 maja (Niedziela) g. 16:00 Unin - Stadion | Orzeł Unin | 2 | : | 1 | Nojszewianka Dobre | |||||
C. Jakubaszek | K. Wasilewski | |||||||||
Sędziowie: | D. Żak | |||||||||
Pniewski | ||||||||||
Dąbrowski | ||||||||||
Łukasiuk | ||||||||||
04 maja (Niedziela) g. 17:00 Cegłów - Stadion | Jutrzenka Cegłów | 3 | : | 1 | Wicher Sadowne | |||||
M. Wadas | Ł. Mianowicz | |||||||||
Sędziowie: | D. Reda | |||||||||
Stanisławowski | D. Wójcik | |||||||||
Adaśko | ||||||||||
Świnarski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 26 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,71 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | 19 | 39 | 12 | 3 | 4 | 47 - 21 | +26 |
2. | 19 | 36 | 11 | 3 | 5 | 53 - 34 | +19 |
3. | 19 | 35 | 10 | 5 | 4 | 48 - 22 | +26 |
4. | 19 | 34 | 10 | 4 | 5 | 37 - 25 | +12 |
5. | 19 | 33 | 9 | 6 | 4 | 33 - 30 | +3 |
6. | 19 | 31 | 9 | 4 | 6 | 33 - 30 | +3 |
7. | 19 | 30 | 9 | 3 | 7 | 38 - 33 | +5 |
8. | 19 | 28 | 8 | 4 | 7 | 39 - 46 | -7 |
9. | 19 | 28 | 8 | 4 | 7 | 36 - 34 | +2 |
10. | 19 | 25 | 7 | 4 | 8 | 33 - 27 | +6 |
11. | 19 | 21 | 6 | 3 | 10 | 32 - 45 | -13 |
12. | 19 | 17 | 4 | 5 | 10 | 26 - 49 | -23 |
13. | 19 | 10 | 3 | 1 | 15 | 21 - 50 | -29 |
14. | 19 | 5 | 0 | 5 | 14 | 25 - 55 | -30 |
Klasyfikacja strzelców:
16 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ||||||||
14 | Polkowski Rafał | JASTRZĄB | ||||||||
Wieliczko Rafał | TAJFUN | |||||||||
12 | Aluchnia Damian | ORZEŁ | ||||||||
Kopacz Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Popławski Jakub | MAZOVIA | ( + 3 ) | ||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
11 | Sadocha Maciej | TĘCZA | ||||||||
9 | Borkowski Jakub | LIWIA | ||||||||
Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
8 | Malinowski Eryk | JUTRZENKA | ||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
7 | Adamczyk Marek | GRODZISK | ||||||||
Braniewski Mateusz | ORZEŁ | |||||||||
Cielemęcki Artur | GRODZISK | |||||||||
Hawari Samir | MIEDZANKA | |||||||||
Malesa Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | ( + 2 ) | ||||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | |||||||||
6 | Gąsior Andrzej | TAJFUN | ||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | ( + 2 ) | ||||||||
Jóźwiak Paweł | JASTRZĄB | ( + 2 ) | ||||||||
Polkowski Cezary | JASTRZĄB | |||||||||
Polkowski Eugeniusz | JASTRZĄB | |||||||||
Rejmer Seweryn | TĘCZA | |||||||||
Ziółek Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
| ||||||||||
5 | Damętko Sławomir | OSTRÓWEK | ||||||||
Kowalski Paweł | PŁOMIEŃ | |||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Mianowicz Łukasz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Piesio Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
Roguski Dominik | JASTRZĄB | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wysokiński Michał | GRODZISK | ( + 1 ) | ||||||||
4 | Akonom Konrad | WICHER | ||||||||
Chabiera Michał | MIEDZANKA | |||||||||
Jakubaszek Cezary | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Klewek Paweł | GRODZISK | ( + 1 ) | ||||||||
Korczyński Karol | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Prokurat Damian | GRODZISK | |||||||||
Sosnowski Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Wójcik Damian | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
3 | Duda Rafał | JUTRZENKA | ||||||||
Gadomski Krzysztof | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Kozioł Sebastian | LIWIA | |||||||||
Matysiak Damian | ORZEŁ | |||||||||
Owsianka Łukasz | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Pabian Bartłomiej | / | BŁĘKITNI/MIEDZANKA | ( + 2 ) | |||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Puchała Erwin | LIWIA | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Reda Maciej | TĘCZA | |||||||||
Rozbicki Konrad | WICHER | |||||||||
Ryżko Piotr | TĘCZA | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | |||||||||
Wołynko Maurycy | TAJFUN | |||||||||
Żak Damian | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
2 | Adamski Piotr | TAJFUN | ||||||||
Bobowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Brych Piotr | ORZEŁ | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Ekiert Marek | ORZEŁ | |||||||||
Gagaska Łukasz | MAZOVIA | ( + 2 ) | ||||||||
Gąsienica Albert | MAZOVIA | |||||||||
Gmiter Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Kazula Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Kielak Patryk | TĘCZA | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kocon Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Kowalczyk Damian | MAZOVIA | |||||||||
Kowalczyk Konrad | LIWIA | |||||||||
Kowalczyk Marcin | MAZOVIA | ( + 2 ) | ||||||||
Kruk Mariusz | GRODZISK | |||||||||
Krzyśpiak Cezary | ORZEŁ | |||||||||
Kukawski Łukasz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Laskowski Mateusz | TAJFUN | |||||||||
Lipiński Przemysław | GRODZISK | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Oniśk Paweł | OSTRÓWEK | |||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Rastawicki Jakub | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Stępień Michał | OSTRÓWEK | |||||||||
Szostek Konrad | JASTRZĄB | |||||||||
Wierzbicki Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wojszcz Michał | TĘCZA | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Borkowski Maciej | GRODZISK | |||||||||
Branicki Eryk | LIWIA | |||||||||
Branicki Karol | JUTRZENKA | |||||||||
Branicki Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Ciszkowski Piotr | MAZOVIA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Czerwonka Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Dziubiela Marcin | OSTRÓWEK | |||||||||
Gańko Jakub | TĘCZA | |||||||||
Gasek Marcin | JASTRZĄB | |||||||||
Gochna Mateusz | TĘCZA | |||||||||
Goździk Artur | MAZOVIA | |||||||||
Jackiewicz Wojciech | PŁOMIEŃ | |||||||||
Jankowski Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Jarecki Daniel | JASTRZĄB | |||||||||
Kajtowski Kamil | ORZEŁ | |||||||||
Kalinowski Daniel | MAZOVIA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Kazula Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Kielak Łukasz | TĘCZA | |||||||||
Kisiel Paweł | GRODZISK | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kozanka - Lipka Artur | OSTRÓWEK | |||||||||
Kozioł Patryk | LIWIA | |||||||||
Księżopolski Kamil | GRODZISK | |||||||||
Kuczerenko Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Lipka-Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Lipka-Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | |||||||||
Łubian Albert | ORZEŁ | |||||||||
Maliszewski Grzegorz | LIWIA | |||||||||
Mianowski Sebastian | ORZEŁ | |||||||||
Michalak Konrad | GRODZISK | |||||||||
Milerski Przemysław | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Mróz Arkadiusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowak Dariusz | LIWIA | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Ostojski Grzegorz | GRODZISK | |||||||||
Pałyska Bartosz | ORZEŁ | |||||||||
Parzyszek Leszek | ORZEŁ | |||||||||
Prokurat Mateusz | GRODZISK | |||||||||
Pszczółkowski Daniel | TĘCZA | |||||||||
Radomski Maciej | MAZOVIA | |||||||||
Rogala Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Rowicki Szymon | OSTRÓWEK | |||||||||
Rutkowski Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Sikorski Rafał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Sińczuk Michał | TAJFUN | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Stelmach Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Strzałkowski Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Suski Bartosz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Szyszko Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Śluzek Marcin | JUTRZENKA | |||||||||
Telak Konrad | LIWIA | |||||||||
Uziębło Adam | WICHER | |||||||||
Walas Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Wycech Szymon | WICHER | |||||||||
Wysocki Marek | LIWIA | |||||||||
Wysokiński Łukasz | GRODZISK | |||||||||
Zenik Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XIX kolejce (03/04.05)
XX KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 10/11.05.2014r.
10.05 (Sob) Nojszewianka Dobre (14.) vs Tęcza Stanisławów (11.) g.17.00 Dobre
11.05 (Ndz) Grodzisk Krzymosze (7.) vs Jutrzenka Cegłów (9.) g.11.00 Krzymosze
11.05 (Ndz) Wicher Sadowne (13.) vs Orzeł Unin (2.) g.14.00 Łochów
11.05 (Ndz) Błękitni Stoczek (12.) vs Miedzanka Miedzna (4.) g.15.00 Stoczek Węg.
11.05 (Ndz) Jastrząb Żeliszew (8.) vs Tajfun Jartypory (3.) g.16.00 Żeliszew
11.05 (Ndz) Liwia Łochów (6.) vs LKS Ostrówek (5.) g.17.00 Łochów
11.05 (Ndz) Płomień Dębe Wielkie (1.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (10.) g.17.00 Ruda
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Jak grodzisk wygrywa w 10 to śmieszne a jakTecza przegrywa to albo w okrojonym składzie gracie albo wynik nie oodaje przebiegu gry i Piszesz tak za każdym razem -trochę obiektywizmu chłopie
Kolego piszesz trochę bzdur. Unin wygrał tylko 2-1 dlatego że był mało skuteczny, przewagę miał ogromną przez cały mecz.
No,ale nie był skuteczny i wygrał tylko 2:1. Liczą się gole,a gdyby Nojszewianka się ustawiła dobrze w obronie to zabrałaby wam pkt ;)
Tęcza ostatnio przegrała mecz przez sędziów, jacy do nas przyjeżdżają-to jest żenada zero sędziowania Jastrząb powinien zakończyć mecz w 9-tkie!!!
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||