Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 276, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 895
statystyki szczegółowe
23 kolejka A klasy rozegrała wszystkie spotkania. Ta kolejka była bardzo ciekawa i prawdopodobnie dzięki wynikom z tej serii poznaliśmy przyszły beniaminków LO. Orzeł Unin i Tajfun Jartypory mogą się powoli przygotowywać do fety. Odpowiednio jedni i drudzy wygrali swoje mecze. Orzeł rozgromił 7:0 Błękitnych Stoczek. Tajfun wygrał w Mińsku Mazowieckim 2:3 a przypomnę że dwukrotnie przegrywali. Miedzanka Miedzna po przeciętnej grze ograła ambitną Tęcze Stanisławów 3:0. Swoją szanse na awans stracił Dębski Płomień który poległ aż 5:2 w Cegłowie. LKS Ostrówek nie zamierza się poddać w walce o awans i pewnie 4:0 wygrał z Żeliszewem. Łochowska Liwia mimo tego że przegrywała do przerwy z Wichrem (1:0), zdołała się podnieść w drugiej części i po dwóch pewnie wykorzystanych jedenastkach wygrała 1:2. Niespodzianka w Krzymoszach, gdzie rewelacyjny wiosna Grodzisk podzielił się punktami z Nojszewianka Dobre.
W klasyfikacji strzelców bez większych zmian, poza tym że cała trójka liderów zdobyła po bramce dla swoich drużyn. Rafał Wieliczko (Tajfun Jartypory) - 20 bramek. Jakub Popławski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki) z 19 golami na drugiej pozycji. Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna) - 18 goli.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
XXIII KOLEJKA | ||||||||||
(31.05/01.06.14r.) | ||||||||||
31 maja (Sobota) g. 18:00 Cegłów - Stadion | Jutrzenka Cegłów | 5 | : | 2 | Płomień Dębe Wielkie | |||||
M. Wadas | P. Kowalski | |||||||||
Sędziowie: | M. Śluzek | Samobój | ||||||||
Baranowski | D. Reda | |||||||||
Ołowski | D. Wójcik | |||||||||
Pniewski | ||||||||||
01 czerwiec (Niedziela) g. 11:00 Mińsk Maz. - Stadion | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2 | : | 3 | Tajfun Jartypory | |||||
K. Krzyżanowski | M. Tchórzewski | |||||||||
Sędziowie: | J. Popławski | R. Wieliczko | ||||||||
Baranowski | J. Pełka | |||||||||
Borkowski | ||||||||||
Dąbrowski | ||||||||||
01 czerwiec (Niedziela) g. 16:00 Ostrówek - Stadion | LKS Ostrówek | 4 | : | 0 | Jastrząb Żeliszew | |||||
M. Kazula | ||||||||||
Sędziowie: | P. Oniśk | |||||||||
Pazdyka | D. Jechna | |||||||||
Przedlecki Kr. | M. Dziubiela | |||||||||
Skrzydlewski | ||||||||||
01 czerwiec (Niedziela) g. 16:00 Łochów - Stadion | Wicher Sadowne | 1 | : | 2 | Liwia Łochów | |||||
S. Wielgat | J. Borkowski | |||||||||
Sędziowie: | Ł. Telak | |||||||||
Kaim R. | ||||||||||
Sęktas | ||||||||||
Brzozowski | ||||||||||
01 czerwiec (Niedziela) g. 17:00 Krzymosze - Stadion | Grodzisk Krzymosze | 1 | : | 1 | Nojszewianka Dobre | |||||
M. Wysokiński | : | P. Sobótka | ||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Bibik A. | ||||||||||
Ławecki | ||||||||||
Nasiłowski | ||||||||||
01 czerwiec (Niedziela) g. 17:00 Miedzna - Stadion | Miedzanka Miedzna | 3 | : | 0 | Tęcza Stanisławów | |||||
Dż. Hawari | ||||||||||
Sędziowie: | M. Ładosz | |||||||||
Biarda | Ł. Owsianka | |||||||||
Jastrzębski T. | ||||||||||
Ołowski | ||||||||||
01 czerwiec (Niedziela) g. 17:30 Ruda - Stadion | Orzeł Unin | 7 | : | 0 | Błękitni Stoczek Węg. | |||||
D. Matysiak | ||||||||||
Sędziowie: | M. Mikulski | |||||||||
Woliński | P. Trojanek | |||||||||
Mistewicz | D. Aluchnia | |||||||||
Dębski | M. Braniewski | |||||||||
B. Osiak | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 31 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,42 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | 23 | 47 | 14 | 5 | 4 | 63 - 25 | +38 |
2. | 22 | 45 | 14 | 3 | 5 | 64 - 34 | +30 |
3. | 23 | 44 | 13 | 5 | 5 | 46 - 28 | +18 |
4. | 23 | 41 | 11 | 8 | 4 | 41 - 32 | +9 |
5. | 23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 50 - 34 | +16 |
6. | 23 | 37 | 11 | 4 | 8 | 51 - 39 | +12 |
7. | 22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 39 - 34 | +5 |
8. | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 45 - 47 | -2 |
9. | 23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 41 - 37 | +4 |
10. | 23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 39 - 62 | -23 |
11. | 23 | 27 | 8 | 3 | 12 | 37 - 55 | -18 |
12. | 23 | 24 | 6 | 6 | 11 | 35 - 54 | -19 |
13. | 23 | 10 | 3 | 1 | 19 | 24 - 62 | -38 |
14. | 23 | 9 | 1 | 6 | 16 | 30 - 62 | -32 |
Klasyfikacja strzelców:
20 | Wieliczko Rafał | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
19 | Popławski Jakub | MAZOVIA | ( + 1 ) | |||||||
18 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ( + 1 ) | |||||||
17 | Wadas Michał | JUTRZENKA | ( + 2 ) | |||||||
14 | Polkowski Rafał | JASTRZĄB | ||||||||
13 | Aluchnia Damian | ORZEŁ | ( + 1 ) | |||||||
12 | Kopacz Mariusz | OSTRÓWEK | ||||||||
11 | Borkowski Jakub | LIWIA | ( + 1 ) | |||||||
Sadocha Maciej | TĘCZA | |||||||||
10 | Braniewski Mateusz | ORZEŁ | ( + 1 ) | |||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
9 | Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | ||||||||
Lipiński Przemysław | GRODZISK | |||||||||
Pełka Jarosław | TAJFUN | ( + 1 ) | ||||||||
8 | Adamczyk Marek | GRODZISK | ||||||||
Cielemęcki Artur | GRODZISK | |||||||||
Hawari Samir | MIEDZANKA | |||||||||
Malinowski Eryk | JUTRZENKA | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
7 | Kowalczyk Marcin | MAZOVIA | ||||||||
Malesa Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Owsianka Łukasz | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Rejmer Seweryn | | TĘCZA | ||||||||
Wysokiński Michał | GRODZISK | ( + 1 ) | ||||||||
6 | Gąsior Andrzej | TAJFUN | ||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | |||||||||
Jóźwiak Paweł | JASTRZĄB | |||||||||
Kowalski Paweł | PŁOMIEŃ | ( + 1 ) | ||||||||
Polkowski Cezary | JASTRZĄB | |||||||||
Polkowski Eugeniusz | JASTRZĄB | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Sosnowski Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Ziółek Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
5 | Damętko Sławomir | OSTRÓWEK | ||||||||
Jakubaszek Cezary | ORZEŁ | |||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Laskowski Mateusz | TAJFUN | |||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Matysiak Damian | ORZEŁ | ( + 2 ) | ||||||||
Mianowicz Łukasz | WICHER | |||||||||
Piesio Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Roguski Dominik | JASTRZĄB | |||||||||
Rozbicki Konrad | WICHER | |||||||||
Wierzbicki Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Wójcik Damian | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
4 | Akonom Konrad | WICHER | ||||||||
Chabiera Michał | MIEDZANKA | |||||||||
Klewek Paweł | GRODZISK | |||||||||
Korczyński Karol | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Oniśk Paweł | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Prokurat Damian | GRODZISK | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
3 | Duda Rafał | JUTRZENKA | ||||||||
Gadomski Krzysztof | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA | |||||||||
Kowalczyk Mariusz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | |||||||||
Kozioł Sebastian | LIWIA | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Pabian Bartłomiej | / | BŁĘKITNI/MIEDZANKA | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Puchała Erwin | LIWIA | |||||||||
Reda Maciej | TĘCZA | |||||||||
Ryżko Piotr | TĘCZA | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wojszcz Michał | TĘCZA | |||||||||
Wołynko Maurycy | TAJFUN | |||||||||
Żak Damian | ORZEŁ | |||||||||
2 | Adamski Piotr | TAJFUN | ||||||||
Bobowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Brych Piotr | ORZEŁ | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Dziubiela Marcin | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Ekiert Marek | ORZEŁ | |||||||||
Gagaska Łukasz | MAZOVIA | |||||||||
Gąsienica Albert | MAZOVIA | |||||||||
Gmiter Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | |||||||||
Kazula Mariusz | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Kazula Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Kielak Patryk | TĘCZA | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kocon Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Kowalczyk Damian | MAZOVIA | |||||||||
Kowalczyk Konrad | LIWIA | |||||||||
Kruk Mariusz | GRODZISK | |||||||||
Krzyśpiak Cezary | ORZEŁ | |||||||||
Kukawski Łukasz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Osiak Bartosz | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Ostojski Grzegorz | GRODZISK | |||||||||
Rastawicki Jakub | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Stępień Michał | OSTRÓWEK | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Szostek Konrad | JASTRZĄB | |||||||||
Szyszko Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Śluzek Marcin | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
Trojanek Paweł | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Borkowski Maciej | GRODZISK | |||||||||
Branicki Eryk | LIWIA | |||||||||
Branicki Karol | JUTRZENKA | |||||||||
Branicki Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Cabaj Krzysztof | GRODZISK | |||||||||
Ciszkowski Piotr | MAZOVIA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Czekała Maciej | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Czerwonka Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Florowski Sylwester | TĘCZA | |||||||||
Gańko Jakub | TĘCZA | |||||||||
Gasek Marcin | JASTRZĄB | |||||||||
Gochna Mateusz | TĘCZA | |||||||||
Goździk Artur | MAZOVIA | |||||||||
Jackiewicz Wojciech | PŁOMIEŃ | |||||||||
Jakubowski Rafał | TĘCZA | |||||||||
Jankowski Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Jarecki Daniel | JASTRZĄB | |||||||||
Jechna Damian | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Kajtowski Kamil | ORZEŁ | |||||||||
Kalinowski Daniel | MAZOVIA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | |||||||||
Kielak Łukasz | TĘCZA | |||||||||
Kisiel Paweł | GRODZISK | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kozanka - Lipka Artur | OSTRÓWEK | |||||||||
Kozioł Patryk | LIWIA | |||||||||
Krawczyk Waldemar | PŁOMIEŃ | |||||||||
Księżopolski Kamil | GRODZISK | |||||||||
Kuczerenko Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Lipka-Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Lipka-Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | |||||||||
Łubian Albert | ORZEŁ | |||||||||
Maliszewski Grzegorz | LIWIA | |||||||||
Mianowski Sebastian | ORZEŁ | |||||||||
Michalak Konrad | GRODZISK | |||||||||
Mikulski Mateusz | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Milerski Przemysław | TĘCZA | |||||||||
Mróz Arkadiusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Nowak Dariusz | LIWIA | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Oniszk Przemysław | LIWIA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Pałyska Bartosz | ORZEŁ | |||||||||
Parzyszek Leszek | ORZEŁ | |||||||||
Prokurat Mateusz | GRODZISK | |||||||||
Pszczółkowski Daniel | TĘCZA | |||||||||
Radomski Maciej | MAZOVIA | |||||||||
Rogala Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Rowicki Szymon | OSTRÓWEK | |||||||||
Rutkowski Mariusz | TĘCZA | |||||||||
Rutkowski Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Sikorski Rafał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Sińczuk Michał | TAJFUN | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Stelmach Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
Strzałkowski Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Suski Bartosz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Telak Konrad | LIWIA | |||||||||
Trzaskowski Łukasz | MAZOVIA | |||||||||
Uziębło Adam | WICHER | |||||||||
Walas Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Wereda Maciej | MAZOVIA | |||||||||
Wielgat Sebastian | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Wronka Rafał | TAJFUN | |||||||||
Wycech Szymon | WICHER | |||||||||
Wysocki Marek | LIWIA | |||||||||
Wysokiński Łukasz | GRODZISK | |||||||||
Zenik Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XXIII kolejce (31.05/01.06)
XXIV KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 07/08.06.2014r.
07.06 (Sob) Nojszewianka Dobre (14.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (9.) g.17.30 Dobre
07.06 (Sob) Tęcza Stanisławów (11.) vs LKS Ostrówek (4.) g.17.30 Stanisławów
08.06 (Ndz) Tajfun Jartypory (1.) vs Miedzanka Miedzna (3.) g.12.00 Jartypory
08.06 (Ndz) Błękitni Stoczek (12.) vs Wicher Sadowne (13.) g.15.00 Stoczek Węg.
08.06 (Ndz) Jastrząb Żeliszew (10.) vs Jutrzenka Cegłów (8.) g.16.00 Żeliszew
08.06 (Ndz) Liwia Łochów (7.) vs Grodzisk Krzymosze (6.) g.17.00 Łochów
08.06 (Ndz) Płomień Dębe Wielkie (5.) vs Orzeł Unin (2.) g.17.30 Ruda
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Liwia Łochów 2-5 Orzeł unin
Bramki dla orła w meczu z liwia Braniewski Mateusz x2, Osiak Bartosz, Jakubaszek Cezary, Brych Piotr.
CO TAM NA LIWI SIĘ STAŁO ZE DO 60 MIN BYŁ 2:1 A PO 90 MIN BYŁ 2:5 DLA UNINA.
po co pytasz co' to i owo poszło i taki wynik
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||