Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6:1 | Tęcza Stanisławów |
2016-11-06, 12:00:00 Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 260, wczoraj: 332
ogółem: 4 760 879
statystyki szczegółowe
Dopiero w 24 kolejce poznaliśmy przyszłych beniaminków LO. Są nimi Orzeł Unin i Tajfun Jartypory jak przypuszczaliśmy przed weekendem. Odpowiednio jedni i drudzy wygrali swoje mecze Tajfun w derbach pogromił Miedzankę Miedzną, a Orzeł ograł 2:0 Płomień Dębe Wielkie. Okazji na zmianę lokaty nie wykorzystał LKS Ostrówek przegrywając z bardzo osłabiona Tęcza Stanisławów 3:1. Liwia Łochów w meczu o szóste miejsce wygrała z Grodziskiem Krzymosze 3:0. Do niespodzianki doszło w Dobrem gdzie mińskie rezerwy Mazovii tylko zremisowały 1:1 z zamykającą tabele Nojszewianką. Wydawało się że sobotni punkt jaki zdobyli gracze z Dobrego jest na wagę złota, nic z tych rzeczy piłkarze Wichra Sadowne zapunktowali (2:2 z Błękitnymi) pierwszy raz w tej rundzie i nie pozwolili się wyprzedzić Nojszewiance. 3 punkty zdobył wreszcie Jastrząb Żeliszew ogrywając Jutrzenkę Cegłów 2:1
Rafał Wieliczko (Tajfun Jartypory) - 22 bramki pewnie zmierza po koronę króla strzelców. Jakub Popławski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki) z 20 golami na drugiej pozycji. Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna) i Michał Wadas (Jutrzenka Cegłów) - 18 goli.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
XXIV KOLEJKA | ||||||||||
(07/08.06.14r.) | ||||||||||
07 czerwiec (Sobota) g. 17:30 Dobre - Stadion | Nojszewianka Dobre | 1 | : | 1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |||||
J. Błażejczyk | J. Popławski | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Biarda | ||||||||||
Jastrzębski T. | ||||||||||
Maciołek | ||||||||||
07 czerwiec (Sobota) g. 17:30 Stanisławów - Stadion | Tęcza Stanisławów | 3 | : | 1 | LKS Ostrówek | |||||
J. Gańko | Ł. Pyźlak | |||||||||
Sędziowie: | S. Florowski | |||||||||
Adaśko | M. Rutkowski | |||||||||
Świnarski | ||||||||||
Wyszomirski | ||||||||||
08 czerwiec (Niedziela) g. 12:00 Jartypory - Stadion | Tajfun Jartypory | 5 | : | 1 | Miedzanka Miedzna | |||||
R. Wieliczko | S. Hawari | |||||||||
Sędziowie: | M. Laskowski | |||||||||
Kaim R. | J. Pełka | |||||||||
Kaim M. | ||||||||||
Zychowicz | ||||||||||
08 czerwiec (Niedziela) g. 15:00 Stoczek Węg. - Stadion | Błękitni Stoczek Węg. | 2 | : | 2 | Wicher Sadowne | |||||
G. Lipka - Chudzik | T. Kowalczyk | |||||||||
Sędziowie: | Ł. Wysocki | K. Kandulski | ||||||||
Wycisłowski | ||||||||||
Mistewicz | ||||||||||
Wadas | ||||||||||
08 czerwiec (Niedziela) g. 16:00 Żeliszew - Stadion | Jastrząb Żeliszew | 2 | : | 1 | Jutrzenka Cegłów | |||||
P. Jóźwiak | : | M. Wadas | ||||||||
Sędziowie: | Samobój | |||||||||
Bibik A. | ||||||||||
Bibik Ł. | ||||||||||
Kędziora | ||||||||||
08 czerwiec (Niedziela) g. 17:00 Łochów - Stadion | Liwia Łochów | 3 | : | 0 | Grodzisk Krzymosze | |||||
R. Karłowicz | ||||||||||
Sędziowie: | D. Nowak | |||||||||
Krystosiak | J. Borkowski | |||||||||
Nasiłowski | ||||||||||
Nasiłowska | ||||||||||
08 czerwiec (Niedziela) g. 17:30 Ruda - Stadion | Płomień Dębe Wielkie | 0 | : | 2 | Orzeł Unin | |||||
M. Braniewski | ||||||||||
Sędziowie: | R. Dzbański | |||||||||
Łukasiuk | ||||||||||
Stosio | ||||||||||
Seredziuk | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 24 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,42 |
TABELA A-KLASY (Siedlce)
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | 24 | 51 | 16 | 3 | 5 | 71 - 36 | +35 |
2. | 24 | 50 | 15 | 5 | 4 | 68 - 26 | +42 |
3. | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 47 - 33 | +14 |
4. | 24 | 41 | 11 | 8 | 5 | 42 - 35 | +7 |
5. | 24 | 40 | 12 | 4 | 8 | 50 - 36 | +14 |
6. | 24 | 38 | 11 | 5 | 8 | 44 - 39 | +5 |
7. | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 51 - 42 | +9 |
8. | 24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 46 - 49 | -3 |
9. | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 41 - 63 | -22 |
10. | 24 | 30 | 9 | 3 | 12 | 40 - 56 | -16 |
11. | 24 | 29 | 8 | 5 | 11 | 42 - 38 | +4 |
12. | 24 | 25 | 6 | 7 | 11 | 37 - 56 | -19 |
13. | 24 | 11 | 3 | 2 | 19 | 26 - 64 | -38 |
14. | 24 | 10 | 1 | 7 | 16 | 31 - 63 | -32 |
Klasyfikacja strzelców:
22 | Wieliczko Rafał | TAJFUN | ( + 2 ) | |||||||
20 | Popławski Jakub | MAZOVIA | ( + 1 ) | |||||||
18 | Hawari Dżamal | MIEDZANKA | ||||||||
Wadas Michał | JUTRZENKA | ( + 1 ) | ||||||||
14 | Polkowski Rafał | JASTRZĄB | ||||||||
13 | Aluchnia Damian | ORZEŁ | ||||||||
Braniewski Mateusz | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
12 | Borkowski Jakub | LIWIA | ( + 1 ) | |||||||
Kopacz Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
11 | Sadocha Maciej | TĘCZA | ||||||||
10 | Pełka Jarosław | TAJFUN | ( + 1 ) | |||||||
Tchórzewski Michał | TAJFUN | |||||||||
9 | Hawari Samir | MIEDZANKA | ( + 1 ) | |||||||
Kowalczyk Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Lipiński Przemysław | GRODZISK | |||||||||
8 | Adamczyk Marek | GRODZISK | ||||||||
Cielemęcki Artur | GRODZISK | |||||||||
Malinowski Eryk | JUTRZENKA | |||||||||
Strąk Adrian | BŁĘKITNI | |||||||||
7 | Jóźwiak Paweł | JASTRZĄB | ( + 1 ) | |||||||
Kowalczyk Marcin | MAZOVIA | |||||||||
Malesa Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Laskowski Mateusz | TAJFUN | ( + 2 ) | ||||||||
Owsianka Łukasz | | MIEDZANKA | ||||||||
Rejmer Seweryn | TĘCZA | |||||||||
Wysokiński Michał | GRODZISK | |||||||||
6 | Gąsior Andrzej | TAJFUN | ||||||||
Głuchowski Daniel | PŁOMIEŃ | |||||||||
Jakubaszek Cezary | ORZEŁ | |||||||||
Kowalski Paweł | PŁOMIEŃ | |||||||||
Polkowski Cezary | JASTRZĄB | |||||||||
Polkowski Eugeniusz | JASTRZĄB | |||||||||
Sobótka Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Sosnowski Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Ziółek Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
5 | Damętko Sławomir | OSTRÓWEK | ||||||||
Krzyżanowski Karol | MAZOVIA | |||||||||
Malesa Radosław | PŁOMIEŃ | |||||||||
Matysiak Damian | ORZEŁ | |||||||||
Mianowicz Łukasz | WICHER | |||||||||
Piesio Łukasz | ORZEŁ | |||||||||
Reda Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Roguski Dominik | JASTRZĄB | |||||||||
Rozbicki Konrad | WICHER | |||||||||
Wierzbicki Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Wójcik Damian | JUTRZENKA | |||||||||
4 | Akonom Konrad | WICHER | ||||||||
Chabiera Michał | MIEDZANKA | |||||||||
Klewek Paweł | GRODZISK | |||||||||
Korczyński Karol | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Kowalczyk Tomasz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Mazurek Marek | TAJFUN | |||||||||
Oniśk Paweł | OSTRÓWEK | |||||||||
Prokurat Damian | GRODZISK | |||||||||
Telak Łukasz | LIWIA | |||||||||
Wierzbicki Paweł | BŁĘKITNI | |||||||||
Wojda Mateusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
3 | Brych Piotr | ORZEŁ | ||||||||
Duda Rafał | JUTRZENKA | |||||||||
Gadomski Krzysztof | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Halaburda Patryk | MAZOVIA | |||||||||
Karłowicz Rafał | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Kowalczyk Mariusz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Kozioł Sebastian | LIWIA | |||||||||
Ładosz Mateusz | MIEDZANKA | |||||||||
Oniśk Sławomir | BŁĘKITNI | |||||||||
Pabian Bartłomiej | / | BŁĘKITNI/MIEDZANKA | ||||||||
Puchała Adrian | LIWIA | |||||||||
Puchała Erwin | LIWIA | |||||||||
Reda Maciej | TĘCZA | |||||||||
Ryżko Piotr | TĘCZA | |||||||||
Wasilewski Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Wojszcz Michał | TĘCZA | |||||||||
Wołynko Maurycy | TAJFUN | |||||||||
Żak Damian | ORZEŁ | |||||||||
2 | Adamski Piotr | TAJFUN | ||||||||
Błażejczyk Jarosław | NOJSZEWIANKA | ( + 1 ) | ||||||||
Bobowski Krystian | LIWIA | |||||||||
Dobosz Piotr | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Dziubiela Marcin | OSTRÓWEK | |||||||||
Ekiert Marek | ORZEŁ | |||||||||
Florowski Sylwester | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Gagaska Łukasz | MAZOVIA | |||||||||
Gańko Jakub | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Gąsienica Albert | MAZOVIA | |||||||||
Gmiter Tomasz | MIEDZANKA | |||||||||
Kandulski Kamil | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Kazula Mariusz | OSTRÓWEK | |||||||||
Kazula Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Kielak Patryk | TĘCZA | |||||||||
Kiszczak Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kocon Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Kowalczyk Damian | MAZOVIA | |||||||||
Kowalczyk Konrad | LIWIA | |||||||||
Kruk Mariusz | GRODZISK | |||||||||
Krzyśpiak Cezary | ORZEŁ | |||||||||
Kukawski Łukasz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Lipka-Chudzik Grzegorz | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Nowak Dariusz | LIWIA | ( + 1 ) | ||||||||
Osiak Bartosz | ORZEŁ | |||||||||
Ostojski Grzegorz | GRODZISK | |||||||||
Rastawicki Jakub | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Rutkowski Mariusz | TĘCZA | ( + 1 ) | ||||||||
Ryczkowski Przemysław | MIEDZANKA | |||||||||
Stępień Michał | OSTRÓWEK | |||||||||
Strąk Kamil | BŁĘKITNI | |||||||||
Szostek Konrad | JASTRZĄB | |||||||||
Szyszko Rafał | OSTRÓWEK | |||||||||
Śluzek Marcin | JUTRZENKA | |||||||||
Trojanek Paweł | ORZEŁ | |||||||||
Wojdyna Dawid | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Zyśk Jakub | WICHER | |||||||||
1 | Badurek Adam | WICHER | ||||||||
Borkowski Maciej | GRODZISK | |||||||||
Branicki Eryk | LIWIA | |||||||||
Branicki Karol | JUTRZENKA | |||||||||
Branicki Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Cabaj Krzysztof | GRODZISK | |||||||||
Ciszkowski Piotr | MAZOVIA | |||||||||
Czapski Przemysław | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Czekała Maciej | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Czerwonka Daniel | JUTRZENKA | |||||||||
Dzbański Rafał | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Gasek Marcin | JASTRZĄB | |||||||||
Gochna Mateusz | TĘCZA | |||||||||
Goździk Artur | MAZOVIA | |||||||||
Jackiewicz Wojciech | PŁOMIEŃ | |||||||||
Jakubowski Rafał | TĘCZA | |||||||||
Jankowski Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Jarecki Daniel | JASTRZĄB | |||||||||
Jechna Damian | OSTRÓWEK | |||||||||
Kajtowski Kamil | ORZEŁ | |||||||||
Kalinowski Daniel | MAZOVIA | |||||||||
Kesner Konrad | LIWIA | |||||||||
Kielak Łukasz | TĘCZA | |||||||||
Kisiel Paweł | GRODZISK | |||||||||
Konowrocki Kamil | PŁOMIEŃ | |||||||||
Kozanka - Lipka Artur | OSTRÓWEK | |||||||||
Kozioł Patryk | LIWIA | |||||||||
Krawczyk Waldemar | PŁOMIEŃ | |||||||||
Księżopolski Kamil | GRODZISK | |||||||||
Kuczerenko Kamil | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Lipka-Chudzik Adam | BŁĘKITNI | |||||||||
Łubian Albert | ORZEŁ | |||||||||
Maliszewski Grzegorz | LIWIA | |||||||||
Mianowski Sebastian | ORZEŁ | |||||||||
Michalak Konrad | GRODZISK | |||||||||
Mikulski Mateusz | ORZEŁ | |||||||||
Milerski Przemysław | TĘCZA | |||||||||
Mróz Arkadiusz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Ojdana Mikołaj | WICHER | |||||||||
Oniszk Przemysław | LIWIA | |||||||||
Oniśk Łukasz | BŁĘKITNI | |||||||||
Pałyska Bartosz | ORZEŁ | |||||||||
Parzyszek Leszek | ORZEŁ | |||||||||
Prokurat Mateusz | GRODZISK | |||||||||
Pszczółkowski Daniel | TĘCZA | |||||||||
Pyźlak Łukasz | OSTRÓWEK | ( + 1 ) | ||||||||
Radomski Maciej | MAZOVIA | |||||||||
Rogala Piotr | PŁOMIEŃ | |||||||||
Rowicki Szymon | OSTRÓWEK | |||||||||
Rutkowski Michał | JUTRZENKA | |||||||||
Sikorski Rafał | PŁOMIEŃ | |||||||||
Sińczuk Michał | TAJFUN | |||||||||
Siporski Grzegorz | PŁOMIEŃ | |||||||||
Stelmach Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
Strzałkowski Rafał | BŁĘKITNI | |||||||||
Suski Bartosz | NOJSZEWIANKA | |||||||||
Telak Konrad | LIWIA | |||||||||
Trzaskowski Łukasz | MAZOVIA | |||||||||
Uziębło Adam | WICHER | |||||||||
Walas Kamil | MAZOVIA | |||||||||
Wereda Maciej | MAZOVIA | |||||||||
Wielgat Sebastian | WICHER | |||||||||
Wronka Rafał | TAJFUN | |||||||||
Wycech Szymon | WICHER | |||||||||
Wysocki Łukasz | BŁĘKITNI | ( + 1 ) | ||||||||
Wysocki Marek | LIWIA | |||||||||
Wysokiński Łukasz | GRODZISK | |||||||||
Zenik Bartosz | BŁĘKITNI | |||||||||
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XXIV kolejce (07/08.06)
XXV KOLEJKA ZAPOWIEDŹ 14/15.06.2014r.
14.06 (Sob) Jutrzenka Cegłów (8.) vs Tęcza Stanisławów (10.) g.18.00 Cegłów
15.06 (Ndz) Wicher Sadowne (13.) vs Płomień Dębe Wielkie (5.) g.12.00 Sadowne
15.06 (Ndz) LKS Ostrówek (4.) vs Tajfun Jartypory (2.) g.16.00 Ostrówek
15.06 (Ndz) Grodzisk Krzymosze (7.) vs Błękitni Stoczek (12.) g.17.00 Krzymosze
15.06 (Ndz) Orzeł Unin (1.) vs Jastrząb Żeliszew (9.) g.17.00 Unin
15.06 (Ndz) Liwia Łochów (6.) vs Nojszewianka Dobre (14.) g.17.00 Łochów
15.06 (Ndz) Miedzanka Miedzna (3.) vs Mazovia II Mińsk Maz. (11.) g.17.00 Miedzna
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Trening/Mecz:
Orliki '2007:
Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30
Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
Juniorzy Młodsi '2000:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.
Seniorzy:
Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30
Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||