8.07.14r. w siedzibie OZPN Siedlce rozlosowano dwie pierwsze rundy okręgowego Pucharu Polski oraz terminarze Ligi Okręgowej, Klasy A oraz Klasy B. Siedlecka klasa "A" zainauguruje rozgrywki w weekend 23/24 sierpnia. W pierwszym meczu sezonu Tęcza uda się na wyjazdowe spotkanie do Krzymoszy z miejscowym Grodziskiem. Rundę jesienną zakończymy 8/9 listopada wyjazdowym spotkaniem z LKS Ostrówek. Cały terminarz w rozwinięciu newsa a już niedługo w zakładce terminarz po lewej stronie.
Terminarz
1 kolejka – 23/24.08: Grodzisk Krzymosze - Tęcza Stanisławów
2 kolejka – 30/31.08: Tęcza Stanisławów - Liwia Łochów
3 kolejka – 3.09: Wicher Sadowne – Tęcza Stanisławów
4 kolejka - 6/7.09: Tęcza Stanisławów - Zorza Sterdyń
5 kolejka - 13/14.09: Kosovia Kosów Lacki - Tęcza Stanisławów
6 kolejka - 20/21.09: Tęcza Stanisławów - Jastrząb Żeliszew
7 kolejka - 27/28.09: ULKS Gołąbek - Tęcza Stanisławów
8 kolejka - 4/5.10: Tęcza Stanisławów - Błękitni Stoczek
9 kolejka - 11/12.10: Płomień Dębe Wielkie - Tęcza Stanisławów
10 kolejka - 18/19.10: Tęcza Stanisławów - Jutrzenka Cegłów
11 kolejka - 25/26.10: MKS Małkinia - Tęcza Stanisławów
12 kolejka - 29/31.10: Tęcza Stanisławów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
13 kolejka - 8/9.11: LKS Ostrówek - Tęcza Stanisławów
Źródło: www.ozpn.siedlce.pl
I runda – 27.08.14, 17:00
1. ULKS Gołąbek – Hutnik Huta Czechy
2. Jutrzenka Cegłów – Watra Mrozy
3. MKS Małkinia – Czarni Węgrów
4. Sęp Żelechów – Jabłonianka Jabłonna Lacka
5. Naprzód II Skórzec – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6. Tęcza Korczew – Płomień Dębe Wielkie
7. Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica
8. Świt Barcząca – Podlasie Sokołów Podlaski
9. Legion Grębków – Miedzanka Miedzna
10. Victoria Kałuszyn – Zryw Sobolew
11. UPLKS Stanisławów – Tygrys Huta Mińska
12. LUKS Ruda Wolińska – Tajfun Jartypory
13. Kolektyw Oleśnica – Orzeł Unin
14. Zryw II Sobolew – Naprzód Skórzec
Wektra Zbuczyn – wolny los
II runda – 10.09.14, 16:30
Do gry przystępuje IV-ligowiec: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
zwycięzca pary nr 4 – zwycięzca pary nr 1
zwycięzca pary nr 8 – zwycięzca pary nr 12
Wektra Zbuczyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki
zwycięzca pary nr 10 – zwycięzca pary nr 3
zwycięzca pary nr 7 – zwycięzca pary nr 13
zwycięzca pary nr 6 – zwycięzca pary nr 11
zwycięzca pary nr 9 – zwycięzca pary nr 14
zwycięzca pary nr 2 – zwycięzca pary nr 5
uwaga: drużyna niższej klasy rozgrywkowej jest gospodarzem zawodów.
1. kolejka – 23-24.08.14:
Grodzisk Krzymosze – Tęcza Stanisławów,
Wicher Sadowne – Mazovia II Mińsk Mazowiecki,
Kosovia Kosów Lacki – Jutrzenka Cegłów,
ULKS Gołąbek – Błękitni Stoczek Węgrowski,
Płomień Dębe Wielkie – Jastrząb Żeliszew,
MKS Małkinia – Zorza Sterdyń,
LKS Ostrówek – Liwia Łochów
2. kolejka – 30-31.08.14:
Tęcza Stanisławów – Liwia Łochów,
Zorza Sterdyń – LKS Ostrówek,
Jastrząb Żeliszew – MKS Małkinia,
Błękitni Stoczek Węgrowski – Płomień Dębe Wielkie,
Jutrzenka Cegłów – ULKS Gołąbek,
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Kosovia Kosów Lacki,
Grodzisk Krzymosze – Wicher Sadowne
3 kolejka – 03.09.14:
Wicher Sadowne – Tęcza Stanisławów,
Kosovia Kosów Lacki – Grodzisk Krzymosze,
ULKS Gołąbek – Mazovia II Mińsk Mazowiecki,
Płomień Dębe Wielkie – Jutrzenka Cegłów,
MKS Małkinia – Błekitni Stoczek Węgrowski,
LKS Ostrówek – Jastrząb Żeliszew,
Liwia Łochów – Zorza Sterdyń
Kolejka 4 - 6-7 września
Tęcza Stanisławów - Zorza Sterdyń
Jastrząb Żeliszew - Liwia Łochów
Błękitni Stoczek - LKS Ostrówek
Jutrzenka Cegłów - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie
Grodzisk Krzymosze - ULKS Gołąbek
Wicher Sadowne - Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 5 - 13-14 września
Kosovia Kosów Lacki - Tęcza Stanisławów
ULKS Gołąbek - Wicher Sadowne
Płomień Dębe Wielkie - Grodzisk Krzymosze
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
LKS Ostrówek - Jutrzenka Cegłów
Liwia Łochów - Błękitni Stoczek
Zorza Sterdyń - Jastrząb Żeliszew
Kolejka 6 - 20-21 września
Tęcza Stanisławów - Jastrząb Żeliszew
Błękitni Stoczek - Zorza Sterdyń
Jutrzenka Cegłów - Liwia Łochów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - LKS Ostrówek
Grodzisk Krzymosze - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wicher Sadowne - Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki - ULKS Gołąbek
Kolejka 7 - 27-28 września
ULKS Gołąbek - Tęcza Stanisławów
Płomień Dębe Wielkie - Kosovia Kosów Lacki
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Wicher Sadowne
LKS Ostrówek - Grodzisk Krzymosze
Liwia Łochów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zorza Sterdyń - Jutrzenka Cegłów
Jastrząb Żeliszew - Błękitni Stoczek
Kolejka 8 - 4-5 października
Tęcza Stanisławów - Błękitni Stoczek
Jutrzenka Cegłów - Jastrząb Żeliszew
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zorza Sterdyń
Grodzisk Krzymosze - Liwia Łochów
Wicher Sadowne - LKS Ostrówek
Kosovia Kosów Lacki - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
ULKS Gołąbek - Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 9 - 11-12 października
Płomień Dębe Wielkie - Tęcza Stanisławów
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - ULKS Gołąbek
LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki
Liwia Łochów - Wicher Sadowne
Zorza Sterdyń - Grodzisk Krzymosze
Jastrząb Żeliszew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Błękitni Stoczek - Jutrzenka Cegłów
Kolejka 10 - 18-19 października
Tęcza Stanisławów - Jutrzenka Cegłów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Błękitni Stoczek
Grodzisk Krzymosze - Jastrząb Żeliszew
Wicher Sadowne - Zorza Sterdyń
Kosovia Kosów Lacki - Liwia Łochów
ULKS Gołąbek - LKS Ostrówek
Płomień Dębe Wielkie - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Kolejka 11 - 25-26 października
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Tęcza Stanisławów
LKS Ostrówek - Płomień Dębe Wielkie
Liwia Łochów - ULKS Gołąbek
Zorza Sterdyń - Kosovia Kosów Lacki
Jastrząb Żeliszew - Wicher Sadowne
Błękitni Stoczek - Grodzisk Krzymosze
Jutrzenka Cegłów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 12 - 29-31 października
Tęcza Stanisławów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Grodzisk Krzymosze - Jutrzenka Cegłów
Wicher Sadowne - Błękitni Stoczek
Kosovia Kosów Lacki - Jastrząb Żeliszew
ULKS Gołąbek - Zorza Sterdyń
Płomień Dębe Wielkie - Liwia Łochów
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - LKS Ostrówek
Kolejka 13 - 8-9 listopada
LKS Ostrówek - Tęcza Stanisławów
Liwia Łochów - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Zorza Sterdyń - Płomień Dębe Wielkie
Jastrząb Żeliszew - ULKS Gołąbek
Błękitni Stoczek - Kosovia Kosów Lacki
Jutrzenka Cegłów - Wicher Sadowne
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Grodzisk Krzymosze