Admin
Admin

Sponsor

SPONSOR

SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów

• autor: Admin, 2015-04-13 18:34

W sobotę zmierzyliśmy się z Wichrem Sadowne w ramach 16 kolejki A klasy. Mecz ten nie ułożył się po naszej myśli goście w pierwszej połowie umiejętnie wyprowadzali kontry i po jednej z nich faulowany zostaje napastnik Sadownego. Stały fragment zamieniają w przysłowiowe złoty i do końca pierwszej połowy nie dopuszczają do myśli aby stracić gola. Dwukrotnie strzelał P. Milerski ale piłka poszybowała w piłko-chwyt. W przerwie nastąpiła jedna zmiana P. Kielak zmienił S. Florowski. Dosłownie w pierwszym kontakcie popularny Florek dośrodkowuję piłkę na nogi D. Matwiejczyka ale ewidentnie temu zawodnikowi piłka skakała i w ostatniej chwil bramkarz rywali zatrzymuję próbę strzału. W 49 minucie kibice w Stanisławowie przeżywają szok. Brak komunikacji między K. Taborem a M. Milerski kończy się utrata drugiej bramki. Na listę strzelców powędrował R. Wyszomirski dobijając piłkę do pustej bramki. Tęcza chwilę po stracie bramki postanawia się odkryć stawiając wszystko na jedna kartę. Z. Jarosa zmienia P. Wieczorek. Bramka kontaktowa w 72 minucie Rafała Jakubowskiego który mocnym strzałem po ziemi nie daję szans golkiperowi gości. W 75 minucie na boisku pojawia się M. Wojszcz który leczył kontuzje piszczela z przygotowań przed sezonowych. W 80 minucie po strzale głową M. Sadochy piłka trafia w poprzeczkę. Ostatnia zmiana w naszym zespole S. Rejmer zmienia J. Gańko. Poza strzałem M. Wojszcza w słupek nic więcej nie odnotowaliśmy do końca spotkania

Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu bez żadnych fajerwerków, zlekceważyliśmy przeciwników i w efekcie tego są skutki. A klasa pokazała że tu każdy z każdym może wygrać. Przed nami teraz wyjazd do Zorzy Sterdyń która wygrała drugi mecz i to z rzędu. Widać że zmiany w przerwie zimowej wyszły jej na dobre. Co będzie przekonamy się w sobotę około 20. Powodzenia !!!

Tęcza Stanisławów 1:2 Wicher Sadowne (0:1)

Bramki: Jakubowski R. '72 (Tęcza) - Kowalczyk T. '29, Wyszomirski R. '49 (Wicher)

Stanisławów

Sędziował: Jenda Paweł

Tęcza : 1. Milerski M. -  3. Jakubowski R.bramkapuchar, 6. Kur M., 7. Gańko J. inny powód (10. Rejmer S.  '80), 8. Matwiejczyk D., 9. Jaros Z. inny powód (18. Wieczorek P. '58), 11. Kielak P. inny powód (14. Florowski S. '46), 13. Milerski P.Kapitan drużyny, 15. Rutkowski M. inny powód (20. Wojszcz M.  '75), 16. Sadocha M.,  21. Tabor K.

becnhc  Ponadto jeszcze: 2. Pszczółkowski S., 17. Pszczółkowski D.