Znany jest już terminarz siedleckiej ligi okręgowej.
Rozgrywki rozpoczną się w weekend 13-15 sierpnia, a jesienna część sezonu zakończy się 11-13 listopada. Kolejka nr 4 jako jedyna zostanie rozegrana w środku tygodnia - w środę 31 sierpnia. A oto terminarz na rundę jesienną
1 kolejka - 13-15 sierpnia
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy
Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn
Orzeł Unin - MKS Małkinia
Płomień Dębe Wielkie - Kosovia Kosów Lacki
Tajfun JarMet Jartypory - Tęcza Stanisławów
Tygrys Huta Mińska - Fenix Siennica
Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Zryw Sobolew - Victoria Kałuszyn
2 kolejka - 20/21 sierpnia
Fenix Siennica - Wilga Miastków Kościelny
Hutnik Huta Czechy - Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kosovia Kosów Lacki - Tygrys Huta Mińska
MKS Małkinia - Tajfun JarMet Jartypory
Naprzód Skórzec - Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn - Płomień Dębe Wielkie
Wektra Zbuczyn - Tęcza Stanisławów
3 kolejka - 27/28 sierpnia
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica
Orzeł Unin - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie - Naprzód Skórzec
Tajfun JarMet Jartypory - Hutnik Huta Czechy
Tęcza Stanisławów - MKS Małkinia
Tygrys Huta Mińska - Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny - Kosovia Kosów Lacki
Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn
4 kolejka - 31 sierpnia
Fenix Siennica - Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy - Tęcza Stanisławów
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tajfun JarMet Jartypory
Kosovia Kosów Lacki - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Naprzód Skórzec - Tygrys Huta Mińska
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny
Wektra Zbuczyn - MKS Małkinia
Zryw Sobolew - Płomień Dębe Wielkie
5 kolejka - 3/4 września
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Victoria Kałuszyn
MKS Małkinia - Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin - Kosovia Kosów Lacki
Płomień Dębe Wielkie - Wektra Zbuczyn
Tajfun JarMet Jartypory - Fenix Siennica
Tęcza Stanisławów - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tygrys Huta Mińska - Zryw Sobolew
Wilga Miastków Kościelny - Naprzód Skórzec
6 kolejka - 10/11 września
Fenix Siennica - Tęcza Stanisławów
Jabłonianka Jabłonna Lacka - MKS Małkinia
Kosovia Kosów Lacki - Tajfun JarMet Jartypory
Naprzód Skórzec - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie - Tygrys Huta Mińska
Victoria Kałuszyn - Orzeł Unin
Wektra Zbuczyn - Hutnik Huta Czechy
Zryw Sobolew - Wilga Miastków Kościelny
7 kolejka - 17/18 września
Hutnik Huta Czechy - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew
MKS Małkinia - Fenix Siennica
Orzeł Unin - Naprzód Skórzec
Tajfun JarMet Jartypory - Victoria Kałuszyn
Tęcza Stanisławów - Kosovia Kosów Lacki
Tygrys Huta Mińska - Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków Kościelny - Płomień Dębe Wielkie
8 kolejka - 24/25 września
Fenix Siennica - Hutnik Huta Czechy
Kosovia Kosów Lacki - MKS Małkinia
Naprzód Skórzec - Tajfun JarMet Jartypory
Płomień Dębe Wielkie - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska - Wilga Miastków Kościelny
Victoria Kałuszyn - Tęcza Stanisławów
Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Zryw Sobolew - Orzeł Unin
9 kolejka - 1/2 października
Hutnik Huta Czechy - Kosovia Kosów Lacki
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tygrys Huta Mińska
MKS Małkinia - Victoria Kałuszyn
Orzeł Unin - Płomień Dębe Wielkie
Tajfun JarMet Jartypory - Zryw Sobolew
Tęcza Stanisławów - Naprzód Skórzec
Wilga Miastków Kościelny - Wektra Zbuczyn
10 kolejka - 8/9 października
Kosovia Kosów Lacki - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Naprzód Skórzec - MKS Małkinia
Płomień Dębe Wielkie - Tajfun JarMet Jartypory
Tygrys Huta Mińska - Orzeł Unin
Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy
Wektra Zbuczyn - Fenix Siennica
Wilga Miastków Kościelny - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew - Tęcza Stanisławów
11 kolejka - 15/16 października
Fenix Siennica - Kosovia Kosów Lacki
Hutnik Huta Czechy - Naprzód Skórzec
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Victoria Kałuszyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Wektra Zbuczyn
MKS Małkinia - Zryw Sobolew
Orzeł Unin - Wilga Miastków Kościelny
Tajfun JarMet Jartypory - Tygrys Huta Mińska
Tęcza Stanisławów - Płomień Dębe Wielkie
12 kolejka - 22/23 października
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Orzeł Unin
Naprzód Skórzec - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie - MKS Małkinia
Tygrys Huta Mińska - Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn - Fenix Siennica
Wektra Zbuczyn - Kosovia Kosów Lacki
Wilga Miastków Kościelny - Tajfun JarMet Jartypory
Zryw Sobolew - Hutnik Huta Czechy
13 kolejka - 29/30 października
Fenix Siennica - Naprzód Skórzec
Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Zryw Sobolew
Kosovia Kosów Lacki - Victoria Kałuszyn
MKS Małkinia - Tygrys Huta Mińska
Orzeł Unin - Wektra Zbuczyn
Tajfun JarMaet Jartypory - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tęcza Stanisławów - Wilga Miastków Kościelny
14 kolejka - 5/6 listopada
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tęcza Stanisławów
Naprzód Skórzec - Kosovia Kosów Lacki
Orzeł Unin - Tajfun JarMet Jartypory
Płomień Dębe Wielkie - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy
Wektra Zbuczyn - Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny - MKS Małkinia
Zryw Sobolew - Fenix Siennica
15 kolejka - 11-13 listopada
Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie
Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków Kościelny
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska
Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew
MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tajfun JarMet Jartypory - Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec