Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 76, wczoraj: 156
ogółem: 3 701 751

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki VI kolejki LO

  • autor: Junior, 2016-09-12 21:43

Naprzód Skórzec 7-1 Mazovia II Mińsk Maz.(1:0)

   Bramki: M. Kafara, J. Dołęga, K. Kruszewski, K. Śliwka, K. Chojecki, J. Szymczyk, A. Myrcha (Naprzód) - Ł. Gagaska (Mazovia II)

Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 MKS Małkinia (0:1)

Bramki: P. Krysiński k. (Jabłonianka) - A. Najgrodzki (Małkinia)

Victoria Kałuszyna 2-2 Orzeł Unin(1:0)

Bramki: M. Czarczyński, Ł. Stryczyński (Victoria) - M. Dróżdż, B. Szczęśniak (Orzeł)

Kosovia Kosów Lacki 1-2 Tajfun Jartypory(1:2)

Bramki: M. Florczuk (Kosovia) - J. Pełka, M. Tchórzewski (Tajfun)

Wektra Zbuczyn 4-5 Hutnik Huta Czechy (1:2)

Bramki: 2x M. Adamczyk, K. Grochowski, D. Prokurat (Wektra) - 2x K. Szostak, 2x K. Piętka, S. Grzegorczyk (Hutnik)

Zryw Sobolew 0-2 Wilga Miastków(0:1)

Bramki: J. Biedrzycki, P. Domański (Wilga)

Płomień Dębe Wielkie 2-2 Tygrys Huta Mińska(1:1)

Bramki: Samobój, B. Malesa (Płomień) - P. Haber, Ł. Nowicki (Tygrys)

Fenix Siennice 3-1 Tęcza Stanisławów(3:0)

Bramki: M. Maciejewski k., K. Okrzeja, K. Rutkowski (Fenix) - D. Matwiejczyk k. (Tęcza)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [405]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - Mazovia
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE