Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 417, wczoraj: 371
ogółem: 3 712 098

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki VIII kolejki LO

  • autor: Admin, 2016-10-01 05:20

Tygrys Huta Mińska 3-3 Wilga Miastków(1:1)

Bramki: P. Haber, Ł. Nowicki, B. Karczmarek (Tygrys) - 2x P. Domański, P. Baran (Wilga)

Fenix Siennica 0-2 Hutnik Huta Czechy (0:2)

Bramki: K. Piętka, J. Kardyka (Hutnik)

Wektra Zbuczyn 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka (1:0)

Bramki: M. Adamczyk, K. Grochowski (Wektra)

Płomień Dębe Wielkie 3-2 Mazovia II Mińsk Maz.(0:0)

Bramki: B. Malesa k., D. Głuchowski, M. Malesa (Płomień) - J. Popławski, Ł. Gagaska k. (Mazovia II)

Naprzód Skórzec 9-0 Tajfun Jartypory(6:0)

   Bramki: 2x K. Śliwka, 2x J. Kisiel, 2x D. Zając, M. Kruszewski, R. Całka, D. Chłopek (Naprzód)

Victoria Kałuszyn 3-1 Tęcza Stanisławów(0:1)

Bramki: 2x Ł. gol, P. Rafalovich (Victoria) - D. Matwiejczyk (Tęcza)

Zryw Sobolew 3-1 Orzeł Unin(2:1)

Bramki: 2x B. Sitarek k., M. Nakonieczny (Zryw) - B. Szczęśniak (Orzeł)

Kosovia Kosów Lacki 4-1 MKS Małkinia (1:0)

Bramki: 3x A. Karędys k., G. Jasiński (Kosovia) - A. Najgrodzki k. (Małkinia)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [376]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - MKS Małkinia
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE