Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 502
ogółem: 3 675 323

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki IX kolejki LO

  • autor: Junior, 2016-10-13 13:33

Tajfun Jartypory 2-4 Zryw Sobolew (1:2)

Bramki: M. Laskowski k., R. Wieliczko (Tajfun) - 2x M. Michalec, B Sitarek, M. Cieśla (Zryw)

Tęcza Stanisławów 0-3 Naprzód Skórzec(0:2)

Bramki: J. Kisiel k., J. Dołęga, D. Chłopek (Naprzód)

Wilga Miastków 5-0 Wektra Zbuczyn(3:0)

Bramki: 2x P. Baran, J. Biedrzycki, K. Latuszek, P. Domański (Wilga)

Hutnik Huta Czechy 7-0 Kosovia Kosów Lacki(5:0)

Bramki: 4x K. Szostak, S. Grzegorczyk, R. Głąbicki, K. Piętka (Hutnik)

Mazovia II Mińsk Maz. 2-2 Tygrys Huta Mińska(1:2)

Bramki K. Smoderek, M. Kowalczyk k. (Mazovia II) - Ł. Nowicki, B. Karczmarek (Tygrys)

Orzeł Unin 4-4 Płomień Dębe Wielkie  (3:3)

Bramki: 3x K. Parzyszek, B. Szczęśniak (Orzeł) - P. Jarzębski, B. Malesa, B. Woś, M. Malesa (Płomień)

MKS Małkinia 4-3 Victoria Kałuszyn(2:2)

Bramki: 2x B. Wróblewski, T. Fydrych, A. Najgrodzki (Małkinia) - 2x I. Madziar, S. Wereszczak (Victoria)

Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-3 Fenix Siennica (2:1)

Bramki: 3x P. Krysiński, W. Przesmycki (Jabłonianka) - P. Markowski, P. Kowalski, K. Szczęsny (Fenix)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [343]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - ŁKS Łochów
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE