Tęcza Stanisławów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-11-08 Wyniki XI kolejki LO
  • 2016-10-13 Brak składu na Zryw...
  • 2016-10-13 Zasłużony lider!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tajfun Jartypory - Wektra Zbuczyn 0:3
  • Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin
  • MKS Małkinia - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska 2:0
  • Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew 1:2
  • Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk MazowieckiTęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:1 Tęcza Stanisławów
2016-11-06, 12:00:00
Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość
Admin
zostaw wiadomość

Sponsor

SPONSOR
 
 
 
    SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów   

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 24, wczoraj: 502
ogółem: 3 675 329

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki XI kolejki LO

  • autor: TeczaJunior, 2016-11-08 17:07

Tajfun Jartypory 2-0 Tygrys Huta Mińska (2:0)

Bramki: T. Pędzich, M. Tchórzewski (Tajfun)

Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Victoria Kałuszyn(1:1)

Bramki: H. Wasilewski, S. Gąsowski (Jabłoniank) - 3x Ł. Gągol k,k,k

Orzeł Unin 2-3 Wilga Miastków(0-1)

Bramki: K. Prusiński, M. Dróżdż (Orzeł) - J. Biedrzycki, P. Baran, K. Latuszek (Wilga)

Tęcza Stanisłwów 1-2 Płomień Dębe Wielkie (1-1)

Bramki: D. Matwiejczyk (Tęcza) - 2x B. Malesa (Płomień)

Hutnik Huta Czechy 2-4 Naprzód Skórzec(1:1)

Bramki: K. Piętka, B. Jedynak (Hutnik) - 2x K. Kruszewski, 2x J. Kisiel (Naprzód)

Fenix Siennica 2-0 Kosovia Kosów Lacki (1:0)

Bramki: 2x M. Maciejewski (Fenix)

Mazovia II Mińsk Maz.  2-2 Wektra Zbuczyn (0:0)

Bramki: D. Kalinowski, P. Dębała (Mazovia)

Małkinia 1-0 Zryw Sobolew(1:0)

Bramki: C. Maliszewski (Małkinia)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1305]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening/Mecz

Trening/Mecz:

Orliki '2007:

Trening: Pn. i Czw. godz. 16:30

Mecz: Niedziela 02.X.16r. godz. 10:00 Mińsk Maz. mecz ligowy z Dąbrówka Mińsk Maz. Zbiórka 08:45 przy szkole.
 

Juniorzy Młodsi '2000:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:00

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 15:00 Sokołów Podlaski mecz ligowy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Zbiórka 12:45 przy szkole.

Seniorzy:

Trening: Wt. i Czw. godz. 18:30

Mecz: Sobota 01.X.16r. godz. 11:00 Stanisławów mecz ligowy z Naprzodem Skórzec. Zbiórka 09:45 w szatni.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tajfun Jartypory 0:3 Wektra Zbuczyn
Tęcza Stanisławów Orzeł Unin
MKS Małkinia 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1:2 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn Naprzód Skórzec

Znajdź nas na FB

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Tęcza - ŁKS Łochów
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Linki

SIEDLECKA PIŁKA

I LIGA

 
IV LIGA

LIGA OKRĘGOWA


 

  

KLASA A





KLASA B

 

INNE