Admin
Admin

Sponsor

SPONSOR

SUPER MARKET          Wioletta i Mariusz Cieślak ul.Lubelska 2 05-304 Stanisławów

• autor: Robson91, 2011-03-23 14:31

Tęcza Stanisławów 2:1 Korona Olszyc (0:0)

26.03.11r. (Sobota) godz. 14:00

Sobotnie spotkanie w Stanisławowie zapowiada się... kolorowo
Miejmy nadzieję, że nie ze względu na kartki, a piękne akcje i bramki od których kibice będą widzieli piłkarski świat "LO" w barwach tęczy. W najbliższą sobotę Tęcza zagra u siebie z Koroną Olszyc. Dnia 22 sierpnia 2010r. w Olszycu  "żółto-zieloni" zremisowali z Koroną 2:2. Ten mecz pamiętamy bardzo dobrze, od 24 minuty prowadziliśmy 0:1 po bramce Maćka Sadochy. Piłkarze z Olszyca wyrównali dopiero w 83 minucie, a chwilę potem wyszli na prowadzenie 2:1 i pewnie zmierzali do zwycięstwa. Wszystko bym im się udało, gdyby nie rajd jednego z zawodników Tęczy i zgrania główkami w polu karnym między Lesiński a Cieślakiem. Ten ostatni w 93 minucie dał nam upragniony remis, pokonując bramkarza gospodarzy. Jednak to spotkanie to przeszłość i mamy je za sobą, a w sobotę czekamy z nadzieją na pierwsze punkty w tej rundzie, oby pierwsze 3!

Wszystkich chętnych kibiców zapraszamy do Stanisławowa w sobotnie popołudnie, na godzinę 14:00.

W ostatnich 5 starciach Tęczy z Koroną częściej górą był zespół z Olszyca (3-krotnie), tylko raz wygrali "Tęczowi" i raz był remis. Przydałoby się zmienić niekorzystne statystyki. Do przodu Tęczo! :)

MAZOVIA Mińsk Maz. - CZARNI Węgrów 3:0 (0:0)